Mehtap Özkan Kimdir?

Mehtap Özkan kimdir? Sorusu merak konusu oldu. Haber spikeri Mehtap Özkan kendisinden 26 yaş büyük CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile dünya evine girdi. Peki, Mehtap Özkan biyografisi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Mehtap Özkan Kimdir?

Mehtap Özkan Kimdir? 22 Aralık 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu olan Mehtap Özkan ilk olarak Kanal B’de stajyerlik yaparak mesleğe adım attı.

Mehtap Özkan Kimdir? Mehtap Özkan kimdir? Sorusu merak konusu oldu. Haber spikeri Mehtap Özkan kendisinden 26 yaş büyük CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile dünya evine girdi. Peki, Mehtap Özkan kimdir? Haber spikeri Mehtap Özkan kaç yaşında ve aslen nereli? İşte Mehtap Özkan biyografisi hakkında

Mehtap Özkan Kimdir?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile haber spikeri Mehtap Özkan, dün akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle evlendi. Törene, çiftin yakın çevresi katıldı. Gürsel Tekin ile dünya evine giren Mehtap Özkan araştırılıyor. Peki, Mehtap Özkan kimdir? Haber spikeri Mehtap Özkan kaç yaşında ve aslen nereli? İşte Mehtap Özkan hayatı hakkında…

Mehtap Özkan 22 Aralık 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu olan Mehtap Özkan ilk olarak Kanal B’de stajyerlik yaparak mesleğe adım attı. Stajını tamamladıktan sonra 2014 yılında TV8’de çalışmaya başladı. Burada sunucu olarak görev yaptı ve bir dönem de radyo programında yer aldı. TV8’den ayrıldıktan sonra Beyaz TV’ye geçiş yapan Mehtap Özkan, muhabir olarak görev almanın yanı sıra Hava Durumu programlarının da sunumunda yer aldı.

Mehtap Özkan Kimdir

--------------------------------------

Bir süre Beyaz TV’de çalıştıktan sonra ayrılıp Halk TV’de çalışmaya başladı. Halk TV’de hafta sonu Haber bültenlerinin ve gece bültenlerinin sunuculuğunu üstlendi. Yaklaşık iki yıl boyunca Halk TV’de çalıştıktan sonra 2019 yılında Habertürk kanalına transfer oldu. Oyunculuk da yapan Mehtap Özkan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Mehtap Özkan kendisinden 26 yaş büyük olan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile 4 Şubat Cuma günü nikah masasına oturdu.

Çırağan Sarayı’nda nikah töreni yaptığı için eleştirilen Gürsel Tekin, kendisiyle ilgili paylaşım yapan sosyal medya fenomeni Ahmet Sonuç’a cevap verdi. Nikah töreni hakkında konuşan Tekin, “Düğün yapmadık, sade bir nikah yaptık. 8 kişilik aile bireyleri ve biz ikimiz” diyerek yanıt verdi. Servetiyle ilgili eleştirilere ise sert tepki gösteren Tekin, “Servet düşmanı değilim ama servetim yok. Kirli medya, benimle ilgili servet sorgulaması yapacaksa çok kolay. Girsinler sicilime, her şeyi görebilirler” dedi.

Gürsel Tekin ile Mehtap Özkan’ın nerede tanıştıkları da Tekin’in 2019’da sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiyle birlikte ortaya çıktı. Gürsel Tekin’in 2019’da paylaştığı tweette ‘Akşam Halk TV’de Mehtap Yılmaz’ın konuğu olacağım’ yazmıştı. Gürsel Tekin o dönem eski eşi Nihan Tekin ile evliydi. Tekin, 16 yıl evli kaldığı Nihan Tekin ile geçen yıl boşanmıştı. Ulaş Nazım, Barış ve Gürsel adında üç çocuğu olan Tekin’in 2 çocuğu ilk eşinden, sonuncusu ise ikinci eşi Nihan Tekin’den.

Mehtap Özkan biyografisi, Gürsel Tekin ile evlenen haber spikeri Mehtap Özkan kaç yaşında ve aslen nereli?

YORUM YAP