Mehmet Keleş Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Mehmet Keleş Kimdir?

Mehmet Keleş Kimdir? 1963 senesinde Düzce’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Düzce’de tamamladıktan sonra 1988 sensesinde İstanbul Üniversitesi’ni bitirdi. İçişleri Bakanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü’nde memurluğa başladı.

1963 senesinde Düzce’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Düzce’de tamamladıktan sonra 1988 sensesinde İstanbul Üniversitesi’ni bitirdi. İçişleri Bakanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü’nde memurluğa başladı. Mehmet Keleş Kimdir? 

Cumayeri, Uzunköprü Sivil Savunma Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Sonraları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Personel Müdürlüğü, İstanbul İtfaiye Müdürlüğü, Bilgi Kaynakları Müdürlüğü görevlerini üstlendi ve İDO, HALK EKMEK, BELBİM A.Ş. Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulundu.

--------------------------------------

Düzce’ye ilk defa Belediye Başkanı olarak 2004 senesinde seçildi. 2009-2014 yılalrı arasında Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlendi. 2014 senesinde tekrar Düzce Belediye Başkanı olarak seçilen Keleş, yüksek Lisansını Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde tamamladı.

Mehmet Keleş Kimdir?

İyi seviyede İngilizce bilen Mehmet Keleş evli ve üç çocuk babasıdır. 

Kendisi ayrıca makam arabasının Volkswagen Passat olmasına ettiği isyanla hatırlanmaktadır. Kendisi;

”İstanbul Valisi Mercedes S350′ ye biniyor. Hakkâri Valisi de Mercedes S350 ‘ye biniyor, o zaman nasıl Kastamonu, Ankara, İzmir, Pendik, Üsküdar Belediye Başkanları Audi’ ye biniyorsa, Düzce Belediye Başkanı’nın da en doğal hakkı” ifadelerini kullandı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 2 Ekim 2017’de görevinden istifa ederek ayrılmıştır. Mehmet Keleş Biyografisi Mehmet Keleş hayatı

Mehmet Keleş Biyografisi, Mehmet Keleş nereli? Mehmet Keleş kaç yaşında?

YORUM YAP