Mehmet Dinçerler Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Mehmet Dinçerler Kimdir?

Mehmet Dinçerler Kimdir? 1988 Gaziantep doğumlu genç bir iş adamı. Başarılı iş hayatıyla dikkatleri üzerine çeken Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’su. Mehmet Dinçerler her zaman yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor.

Mehmet Dinçerler, bu kez özel yaşamıyla gündeme geldi. Yakın dostu Ekin Mert Daymaz’ın Hande Erçel ile beraber yaşadıkları haberleriyle ismi sıkça duyulan Mehmet Dinçerler’in yaşı, mesleği ve kariyeri gibi konular merak konusu oldu. Mehmet Dinçerler Biyografisi, Mehmet Dinçerler hayatı …

Mehmet Dinçerler 1988 yılı doğumlu genç bir iş adamı. Başarılı iş hayatıyla dikkatleri üzerine çeken Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’su. Mehmet Dinçerler her zaman yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor.

--------------------------------------

Mehmet Dinçerler boyu 190 cm olarak belirtilmektedir. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. Mehmet Dinçerler, “Gloria Jean’s’in Türkiye Master Franchise hakkını satın alan Grup DNC Gıda Yönetim Kurulu Başkanı’dır” aynı zamanda. Mehmet Dinçerler, dünyaca ünlü Gloria Jean’s’in kahve markasının Türkiye CEO’su olarak görev yapmaktadır. Mehmet Dinçerler Kimdir?

Mehmet Dinçerler Kimdir

Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler hem tarzıyla hem de başarısıyla dikkat çekiyor. Mehmet Dinçerler’in adı daha önce Asena Atalay ile anılmıştı.
Mardin’de askerlik yaptığını söyleyen ve Türkiye’de her zaman yeni yatırımlar yapmayı planlayan Mehmet Dinçerler, başarılı performansıyla dikkat çekiyor. 

Mehmet Dinçerler Biyografisi, Mehmet Dinçerler nereli? İş adamı Mehmet Dinçerler kaç yaşında?

YORUM YAP