Makbule Şakalakoğlu Kimdir?

Vatandaşlar tarafından merak edilen isimler arasında Makbule Şakalakoğlu geliyor. Peki, Makbule Şakalakoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi, mesleği ne? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Makbule Şakalakoğlu Kimdir?

Vatandaşlar tarafından merak edilen isimler arasında Makbule Şakalakoğlu geliyor. Peki, Makbule Şakalakoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, evli mi, mesleği ne?

Survivor All Star yeni bölümün ardından izleyiciler Makbule Şakalakoğlu kimdir merak etmişti. Peki, Makbule Şakalakoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, doğum tarihi kaç, mesleği nedir, evli mi, sevgilisi kimdir?

MAKBULE ŞAKALAKOĞLU KİMDİR?

Makbule Şakalakoğlu 1992 İstanbul doğumludur. Aslan burcu olan Makbule Şakalakoğlu, ilkokulda 3 adım uzun atlama ve kısa mesafe koşuları yapmıştır. Spora ilgisi olan Makbule Şakalakoğlu lisede 4 yıl basketbol oyadı.

Makbule Şakalakoğlu doğum tarihi : 1992

Makbule Şakalakoğlu kaç yaşında : 29 yaşında

Makbule Şakalakoğlu nereli : İstanbul doğumlu

Makbule Şakalakoğlu Kimdir

Makbule Şakalakoğlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik bölümü mezunudur. Ebeliğin yanı sıra pilates ve fitness ile de ilgilenen Makbule Şakalakoğlu’nun Survivor Nisa Bölükbaşı ile arkadaş olduğu bilinmektedir.

--------------------------------------

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Makbule Şakalakoğlu’nun İnstagram’da 46 bin takipçisi bulunmaktadır.

MAKBULE ŞAKALAKOĞLU VE NİSA BÖLÜKBAŞI ARKADAŞ MI?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor’un kadın yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı, Melis Sezer ve Makbule Şakalakoğlu yarışmadan sonra görüşmeye devam ediyor. Sık sık bir araya gelen yarışmacılar, pozlarıyla da sık sık gündem oluyor.

Üniversitede Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik lisans bölümünü bitirdi. Üniversitede okulun bayan hentbol takımında oynadı. Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a atanan Makbule, ebeliğin yanı sıra fitness ve pilates ile ilgilendi. Evli olan Şakalakoğlu, eşinden boşanmasıyla gündemde konuşulmuştu

Instagram’da 1,2 milyon takipçisi bulunan Nisa Bölükbaşı, peş peşe resim paylaşarak “Her zamanki halimiz tabi” notunu düştü. Bölükbaşı’nın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken birçok da güzel yorum yapıldı.

Makbule Şakalakoğlu biyografisi, Kaç yaşında, nereli, evli mi, mesleği ne? Makbule Şakalakoğlu’nun hayatı

YORUM YAP