Kenan Çoban Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kenan Çoban Kimdir?

Kenan Çoban Kimdir? 22 Ocak 1975 yılında Elazığ doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır.

Elazığ Ticaret ve Meslek Lisesi mezunudur. Kenan Çoban, Antalya ve Ankara illeri içerisinde özel bazı eğitim kurumlarında spor eğitmenliği yapmıştır. 

Kenan Çoban, 22 Ocak 1975 yılında Elazığ doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır. Elazığ Ticaret ve Meslek Lisesi mezunudur. Kenan Çoban, Antalya ve Ankara illeri içerisinde özel bazı eğitim kurumlarında spor eğitmenliği yapmıştır. 

Kurtlar Vadisi ise onun ilk dizi ve oyunculuk deneyimidir. Kenan Çoban, genellikle tekvando, ata binmek, atletizm, futbol ve basketbol spor dalları ile meşgul oluştur. Boş vakitlerinde bol bol spor yaptığını ve yine vakti artar ise sinemaya gidip film incelediğini ve izlediğini söylemiştir. En çok tıpkı Kurtlar Vadisi gibi aksiyon filmlerinden hoşlanan bir kişiliğe sahip kendisinin sürekli olarak aksiyon filmlerini izlediğini söylüyor.

En büyük hayali, özel harekatta vurucu tim olarak görev almak.

--------------------------------------

Kenan Çoban Kimdir

Kendini disiplinli ve titiz biri olarak tanımlayan Kenan Çoban: “Her yaptığım işi severim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım, verilen her görevi yerine getiririm ve hiçbir işim yarım kalmaz.” diyor. Kenan Çoban Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Fahri karakterine oynayan Kenan Çoban, 1.89 metre boyunda, 76 kilo ve Yay burcudur.

Kenan Çoban’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2015-2020 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Fahri) (TV Dizisi)
2014 – Beyaz Karanfil (Zülfü) (TV Dizisi)
2014 – Nizama Adanmış Ruhlar (TV Dizisi)
2010 – Kurtlar Vadisi Filistin (Abdülhey) (Sinema Filmi)
2007 – Kurtlar Vadisi Pusu (Abdülhey) (TV Dizisi)
2007 – Ayrılık (Kerem) (TV Dizisi)
2005 – Kurtlar Vadisi Irak (Abdülhey) (Sinema Filmi)
2003 – Kurtlar Vadisi (Abdülhey) (TV Dizisi)

Kenan Çoban Biyografisi, Kenan Çoban nereli? Kenan Çoban hangi dizilerde oynadı? Kenan Çoban kaç yaşında?

YORUM YAP