İsmail Demirci Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci Kimdir? 13 Kasım 1984 tarihinde Ankara doğmuştur. Sinema ve televizyon oyuncusudur. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu’da Erkan karakteri ile tanınmıştır.

İsmail Demirci’nin gözleri ve saçları kahverengidir. İsmail Demirci aslen Ankaralıdır. İsmail Demirci’nin sevgilisi ise ünlü oyuncu Hande Soral ile evlenmiştir.

İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci, 13 Kasım 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Üniversitede bilgisayar programcılığı okudu ve bilgisayar programcısı olarak mezun oldu. Konservatuvara girmeden önce çok başka işler yaptı.

Çocukluk yılları: Ailesinin isteği üzerine bilgisayar programcılığı okudu, ama gönlünde yatan aslan tiyatro olduğu için 23 yaşında tekrar sınavlara girerek hobisi olan oyunculuğu iş olarak seçti ve bu yola baş koydu. “Gazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı’nı bitirdim. Ve internet cafede çalışırken, hatta monitör silerken buldum kendimi. Ailem tatmin olsun diye hoşlanmadığım bir iş yaptım. Oyunculuksa, bütün gün bilgisayarın başında olduğum için bana kızan, halama ‘konservatuara hazırlanıyorum? diye söylediğim yalanla başladı. Ve sonunda konservatuara gerçekten hazırlanmaya başladım. İlk girişimde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandım. Aslında hobimi meslek olarak ve samimiyetle yapmaya çalışıyorum.”

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 4 yılda mezun oldu. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral ile evlendi. Anne ve babasına da çok düşkün. “Çekirdek aile ilişkilerim çok kuvvetli. Annemi ve babamı, çok seviyorum. Onlara bir şey olursa çok üzülürüm.”

--------------------------------------

İsmail Demirci Kimdir?

2012 yılında başrolünde Necati Şaşmaz’ın oynadığı “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisine girerek ‘Polat Alemdar’ın adamları arasındaki ‘Erkan’ı canlandırdı. Dizide Gürkan Uygun’un canlandırdığı Memati karekterini vurarak öldürdü. 2013 yılında “Ben Onu Çok Sevdim” adlı dizide Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay, İdil Fırat, Şemsi İnkaya, Ege Aydan, Kerem Alışık gibi oyuncularla birlikte oynadı.

2014 yılının kasım ayında vizyona girecek “Tut Sözünü” adlı sinema filminde rol aldı. 2014 yılında “Kod Adı Reaksiyon” adlı dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Yurdaer Okur oynadı.

İSMAİL DEMİRCİ’NİN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

Yalancılar ve Mumları (Engin Sezer) 2021
Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Kuzey Mollaoğlu)
Çarpışma (Galip) 2018
Babamın Günahları (2018) (Reha)
Babaların Babası (2016) (Berk Çetin)
Muhteşem Yüzyıl Kösem (Kemankeş Kara Mustafa Paşa) 2016-2017
Fabrika Kızı (dizi)(Ferhat) 2015
Serçe Sarayı 2015 (Ramazan)
Tut Sözünü 2014
Reaksiyon(Tekin)2014
Kurtlar Vadisi Pusu(Erkan) 2012-2013
Ben Onu Çok Sevdim (Avukat Talat) 2013-2014
Mor Menekşeler (Harun) 2012
Anneler ile Kızları (Sedat) 2011

İsmail Demirci Biyografisi, İsmail Demirci nereli? İsmail Demirci hangi dizilerde oynadı? İsmail Demirci kaç yaşında?

YORUM YAP