İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, nereli?

İrem Kanan Nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Acun Ilıcalı’nın arkadaşı İrem Kanan’ın hayatı, İrem Kanan kiminle evli?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, nereli?

İrem Kanan Kimdir? 1974 yılı Tekirdağ doğumludur. İrem Kanan mesleği, Acun Medya yönetim kurulu üyesidir? İrem Kanan’ın tam ismi Ahmet İrem Kanan’dır. Eski bir Televole muhabiri olan İrem Kanan, aslen Tekirdağ Şarköylü ancak uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaktadır.

İrem Kanan, Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri Anonim Şirketi’nin yönetim kurulu üyesinden birisidir.

İrem Kanan’ın tam ismi Ahmet İrem Kanan’dır. Eski bir Televole muhabiri olan İrem Kanan, aslen Tekirdağ Şarköylü ancak uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaktadır. İrem Kanan, Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri Anonim Şirketi’nin yönetim kurulu üyesinden birisidir. İrem Kanan Kimdir?İrem Kanan, Survivor’un teknik ekibinde yer alan isimlerden biridir. Acun Medya Prodüksiyon ekinde olan İrem Kanan, zaman zaman Surivor yarışlarında Acun Medya takımında yer alarak performans gösteriyor.

Uzun süredir Acun Medya bünyesinde görev alan Kanan’ın aynı zamanda Ilıcalı ile yakın arkadaş olduğu söyleniyor.

--------------------------------------
İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, nereli?

İrem Kanan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Eski Türkiye Güzeli Sinem Öztufan ile 2006 yılından beri evli. Nikah şahitliklerini Ebru Gündeş ve Şansal Büyüka’nın yaptığı çiftin iki çocuğu var. Acun Ilıcalı ile dostluğu uzun yıllara dayanıyor. Acun Ilıcalı’nın yaptığı bütün projelerdeki ‘görünmeyen güç’ olarak tanımlanıyor. İrem Kanan, zaman zaman Surivor yarışlarında Acun Medya takımında yer alarak performans gösteriyor.


İrem Kanan kiminle evli?

Sinem Öztufan kiminle evli? Sinem Öztufan, 22 Nisan 1980 tarihinde dünyaya geldi. 1999 yılında TV sektörüne oyuncu olarak atıldı ve halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir. 2006 yılında İrem Kanan ile evlendi. 2008 yılında Sarp ismini verdiği oğlunu dünyaya getirmiştir. Onun sonrasında Kaya ismiyle bir oğlu daha olarak ikinci kez anne olmuştur.

YORUM YAP