İrem Helvacıoğlu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Kimdir? 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Lise eğitiminden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi aldı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İrem Helvacıoğlu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Kimdir? 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimini Lise eğitiminden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi aldı.

İlk olarak 2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide de rol aldı. Ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldığı Clara/Nurbahar Hatun rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları arasında Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırdı. 2021 yılında Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakterini canlandırdı.

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

İrem Helvacıoğlu Albay bir babanın kızı. Anne ve babası 10 yaşında oyunculuk yapmak istediğine karar veren kızlara hep destek oldu. Oyunculuğu çok seven İrem Helvacıoğlu hareketli bir olduğunu asla masa başı bir meslek sahibi olamayacağını da söyledi. İrem Helvacıoğlu boyu kaç diye merak ediliyor İrem Helvacıoğlu boyu 1.70 İrem Helvacıoğlu 59 kilo.

Set ve pandemi dışında vaktini evde kedileri ile geçiriyor. Kedilerin birini iki ay önce buldum ve eve getirdim. Kedilerimin kaynaşmasını seyrediyorum. Onun biraz eve adapte olmasını bekledim. Onlarla vakit geçiriyorum veya dizi seyrediyorum. Arada arkadaşlarım geliyor, onlarla vakit geçiriyorum.

İrem Helvacıoğlu Kimdir

--------------------------------------

İrem Helvacıoğlu, Ergenlik dönemimde 70 kiloydum. Eski fotoğraflarım ben de yok ama annem de var. O benim için pişmanlık değil ortaya çıkarsa da çok üzülmem sonuçta şu ana bakmak lazım. Şu anda da o kiloyu verdim. O dönemde hem ergenlikten dolayı hem de bazı geçirdiğim operasyonlardan dolayı kilo aldım. O zamanlar yemeği sevdiğime karar verdim, şimdi sevmediğime karar verdim. Annem her gördüğünde ‘sen çok kilo vermişsin, çok zayıflamışsın hasta olacaksın’ diyor. Çok şükür hasta da olmuyorum. Bir sıkıntım yok.

İrem Helvacıoğlu rol aldığı diziler için titiz çalışma yapan bir oyuncu. İrem Helvacıoğlu’nun sevgilisi var mı çok merak ediliyor. Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çeken İrem Helvacıoğlu’nun hayatında biri var. İrem Helvacıoğlu sevgilisiyle sık sık fotoğraf paylaşıyor. İrem Helvacıoğlu sevgilisinin fotoğraflarını paylaşmaktan sakınca görmüyor. İsmini ise paylaşmıyor.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

Baş Belası- (TV Dizisi) – 2021
Eflatun -(sinema) – 2020
Kızım ve Ben (Sinema Filmi, 2018)
Sen Anlat Karadeniz (Nefes Zorlu, TV Dizisi, 2018)
Babası (Aslı, TV Filmi, 2017)
Organik Aşk Hikayeleri (Sinema Filmi, 2016)
No : 309 (2 Sezon, TV Dizisi, Pelinsu, 2016-2017)
Güneşin Kızları (Tuğçe, TV Dizisi, 2015)
Aşkın Dili (Sinema Filmi, 2014)
Muhteşem Yüzyıl 3 Sezon (TV Dizisi, Clara- Nurbahar Hatun, 2012)
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 1. Sezon (TV Dizisi, 2010)
Kurtlar Vadisi Pusu 7.- 9. Sezon (TV Dizisi, Esra Türkmen, 2013-2015)

İrem Helvacıoğlu biyografisi, nereli, kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu oynadığı dizi ve filmler

YORUM YAP