İnci Pars Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İnci Pars Kimdir?

İnci Melis Pars Kimdir? 1 Mart 1980 tarihinde Kıbrıs / Girne’de dünyaya geldi. 18 yaşındayken Kıbrıs’ın en güzel kızı seçilen İnci Pars güzellik yarışmasına girmeden önce oyunculuk yapmaya başladı. İnci Pars Kimdir

İlk oyunculuk deneyimine, 17 yaşındayken Aşk ve Barış adlı Kuzey Kıbrıs yapımı bir televizyon filminde rol olarak başladı. Bundan bir süre sonra İstanbul’a yerleşen oyuncu Hayat Bağları adlı dizide canlandırdığı Gözde karakteriyle tanındı.

Daha sonra ise İstanbul’a yerleşen İnci Pars aynı yıl Hayat Bağları adlı dizide Gözde karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı.

İnci Pars, sevilen komedi dizisi Yahşi Cazibe’de Hande Katipoğlu’nun arkadaşı Tutkunaz karakterine hayat verdi. Son olarak Babam Sınıfta Kaldı dizisinde rol aldı ve İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

--------------------------------------

2015 yılında Gani Müjde’nin yazıp yönettiği “Geym of Bizans” adlı sinema filminde Olivia karakterini canlandırdı.

İnci Pars, 2016 yılında TV8 ekranlarında başlayan ‘’işte Benim Stilim Ünlüler’’ yarışmasına katıldı. Programın sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez oturdu.

Filmografisi
2016- İşte benim stilim
2013 Babam Sınıfta Kaldı – Aylin
2012- Harem – Maça Kızı
2011 -Ana Yüreği – Nihal
2010-2012 Yahşi Cazibe – Tutkunaz
2010 -Yasemince

İnci Pars biyografisi. Güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla adını birçok projede geçirmiş olan İnci Pars’ın kaç yaşında ve nereli olduğu oldukça merak konusu. İnci Pars kimdir ve İnci Pars hangi projelerde yer almıştır?

YORUM YAP