Heather Nauert Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Heather Nauert Kimdir?

Heather Nauert Kimdir? 27 Ocak 1970 tarihinde Illionis, ABD’de dünyaya geldi. Massachusetts Chestnut Hill’de bulunan Pine Minor Koleji’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Mount Vernon Kadın Koleji’nde İşletme okuyan Nauert, Columbia Üniversitesi’nde de Gazetecilik üzerine yüksek lisans yaptı.Siyasi kariyerinden önce gazetecilik yapan Nauert, ilk defa First Business’da muhabir olarak çalışmaya başladı.

27 Ocak 1970 tarihinde Illionis, ABD’de dünyaya geldi. Massachusetts Chestnut Hill’de bulunan Pine Minor Koleji’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra Mount Vernon Kadın Koleji’nde İşletme okuyan Nauert, Columbia Üniversitesi’nde de Gazetecilik üzerine yüksek lisans yaptı.Siyasi kariyerinden önce gazetecilik yapan Nauert, ilk defa First Business’da muhabir olarak çalışmaya başladı.

--------------------------------------

1998 senesinden 2005’e kadar Fox News bünyesinde çalışan Nauert, önceleri masa başı işler yaptı. Daha sonra burada da muhabirliğe başladı ve bu süre zarfında “The Big Story” isimli TV programını hazırlayıp sundu.

Bir süre ABC kanalında çalışan Nauert, 2007 senesinde Fox’a geri döndü ve aynı programa devam etti. Heather Nauert, 24 Nisan 2017 tarihinde, Donald Trump kabinesinde Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü olarak atandı. Görevini halen sürdüren Nauert, evli ve iki çocuk annesidir. Heather Nauert Kimdir

Heather Nauert Biyografisi, Heather Nauert nereli? siyasetçi Heather Nauert kaç yaşında?

YORUM YAP