Hazal Subaşı Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Hazal Subaşı Kimdir?

Hazal Subaşı Kimdir? 1996 yılında İzmir doğumludur. Eğitimine İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünde devam etmektedir. 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

Şu sıralar TRT ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Bahar karakterini canlandıran Hazal Subaşı hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Hazal Subaşı kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmleri.

Hazal Subaşı magazin haberlerini yakından takip eden pek çok kişi tarafından biyografisi ile gündemde yer almaya başladı. Güzellik yarışmasında finale adını yazdırmasının ardından dikkatleri üzerine çeken Hazal Subaşı, oyunculuk kariyerine de giriş yaptı. Peki, Hazal Subaşı kimdir, nereli, kaç yaşında ve hangi dizilerde rol aldı? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Hazal Subaşı, 1996 yılında İzmir doğumludur. Eğitimine İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünde devam etmektedir. 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır. 

--------------------------------------

Hazal Subaşı Kimdir?

Trt ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Zehra karakterini oynamaktadır. Hazal Subaşı  1.66 boyundadır.

Çukur bu akşam ekranlara gelirken dizinin yeni oyuncularından Hazal Subaşı’nın da biyografisi merak ediliyor. Dizide Nehir karakterine hayat veren genç oyuncunun hayatına dair bilgiler araştırılıyor.

Filmografisi

Televizyon

2016-2018 -Adını Sen Koy -Zehra Kaya Kervancıoğlu -Başrol Oyuncusu
2018 -Bir Umut Yeter -Elif Özkan Karabey -Başrol Oyuncusu
2019 -Halka -Bahar Berkes -Başrol Oyuncusu
2019-2021- Çukur -Nehir Bursalı- Yardımcı Karakter

Dijital

2021- Bizi Ayıran Çizgi -Sinem Eğilmez -Başrol Oyuncusu
2021- Ölüm Kime Yakışır -Başrol Oyuncusu
2021- Sıcak Kafa -Şule- Başrol Oyuncusu

Hazal Subaşı Biyografisi, Hazal Subaşı nereli? Hazal Subaşı hangi dizilerde oynadı? Hazal Subaşı kaç yaşında?

YORUM YAP