Hasan Durhat Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Hasan Durhat Kimdir?

Hasan Durhat Kimdir? 1972 yılında Samsun’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde aldığı eğitimden sonra 2001 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Hasan Durhat kimdir

2004-2014 yılları arasında İDO A.Ş.’de Genel Müdür Danışmanı olarak görev yaptı. 2014-2015 yıllarında TUGEV- İCVB Genel Sekreterliği, 2015-2016 yıllarında TOKİ’de Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Stratejik Yönetim Müdürlüğü yaptı.

2016-2019 yılları arasında TOKİ İştiraki Emlak Yönetim A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

--------------------------------------

Hasan Durhat Kimdir

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra Fatih Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak atanan Hasan Durhat, ayrıca Kızılay İstanbul Yönetim Kurulu üyeliği, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyeliği’nin yanı sıra çeşitli STK’larda aktif rol almaktadır.

Hasan Durhat, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Hasan Durhat, Sarıyer Belediye Meclis Üyeliğinden istifa ederek 2015 yılında Toplu Konut İdaresi’nde Destek Hizmetleri Müdürü olmuştu.
Daha önce TUGEV Genel Sekreterliği de yapan Hasan Durhat, İDO Özel Kalem Müdürü olarak da hizmet vermişti.
Durhat’ın 21 Mart 2016 Pazartesi günü göreve başlaması bekleniyor.

 

Hasan Durhat Biyografisi, Hasan Durhat nereli? Hasan Durhat hangi dizilerde oynadı? Hasan Durhat kaç yaşında?

YORUM YAP