Hakan Hepcan Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Hakan Hepcan Kimdir?

Hakan Hepcan Kimdir? 26 Şubat 1981 tarihinde İzmir’de doğdu. Hakan Hepcan, Vine fenomeni ve müzisyendir. Sosyal Medya 6 saniyelik videoların çekildiği platform Vine ile tanınmaya başladı ve telefon uygulamasında ortaya attığı “cocumuyo” kelimesi ile ünlendi. Vine uygulaması sayesinde çektiği vineları sosyal medya ortamlarında paylaşıp kısa sürede fenomen olup hayran kitlesini çok kısa bir zaman içinde artırmayı başardı.

Hakan Hepcan, 26 Şubat 1981 tarihinde İzmir’de doğdu. Hakan Hepcan, Vine fenomeni ve müzisyendir. Sosyal Medya 6 saniyelik videoların çekildiği platform Vine ile tanınmaya başladı ve telefon uygulamasında ortaya attığı “cocumuyo” kelimesi ile ünlendi. Vine uygulaması sayesinde çektiği vineları sosyal medya ortamlarında paylaşıp kısa sürede fenomen olup hayran kitlesini çok kısa bir zaman içinde artırmayı başardı.

--------------------------------------

Aynı zamanda Okan Bayülgen’in ekibinde yer alan Hakan Hepcan Ntv kanalında Bi’Dünya Şov isimli programın sunuculuğunu üstlendi. Ege Üniversitesi Konservatuar bölümünü kazandı ancak idealleri bu doğrultuda olmadığı için İstanbul’a yerleşme kararı alarak okul hayatına devam etmedi. Hakan Hepcan, 23 yaşında İstanbul’a yerleşti. İstanbul’da hayallerini gerçekleştirmek için müzik yaptığı grup olan Rol grubu ile ufak organizasyonlarda yer almaya başlayan Hakan Hepcan aynı zamanda amatör solo albüm çalışmaları da yaptı. Hakan Hepcan Kimdir

Hakan Hepcan Kimdir?

İki bestesi bulunan Hakan Hepcan, Kuma ve Rol isimli iki grupla albüm çalışmaları gerçekleştirdi. Ailesinin de her konuda arkasında olduğunu söyleyen ünlü fenomen artık Vine sayesinde müzik kariyerini de istediği şekilde biçimlendirmeye başladı. Büyük sanatçıların yanında dj’lik yaparak sanat camiasına yavaş yavaş girmeye başlayan fenomen, artık mekanların dolup taştığını ve hayatının değiştiğini söyledi.

Hakan Hepcan Biyografisi, Hakan Hepcan nereli? Fenomen Hakan Hepcan kaç yaşında?

YORUM YAP