Gizem Kerimoğlu Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gizem Kerimoğlu Kimdir?

Gizem Kerimoğlu Kimdir? Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı.

2022 Survivor All Star yeni sezon ekibine dahil olan isimlerden biri de Gizem Kerimoğlu, Survivor seyircisinin yoğun ilgisini çekmektedir. Başarılı yarışmacı, herkes tarafından merak edilmektedir. Survivor yarışmasından Gizem Kerimoğlu başarısı sayesinde seyircinin takdirini toplamıştır. Yeni sezon da All Star ekibine katılan başarılı ve hırslı yarışmacı kimdir izleyiciler tarafından merak ediliyor.

2022 Survivor All Star ekibine dahil olan Gizem Kerimoğlu, gönüllüler takımında yer alacaktır. Survivor Gizem kimdir? Gizem Kerimoğlu kaç yaşında, nereli, boyu kaç? 2022 Gizem Kerimoğlu Instagram hesabı nedir?

SURVİVOR GİZEM KİMDİR?

Gizem Kerimoğlu, Survivor All Star 2022 yarışmacısıdır ve gönüllüler takımında yer almaktadır.

Doğum günü: 30 Ekim 1988Doğum yeri: İstanbul Fatih

--------------------------------------

Gizem Kerimoğlu Kimdir

Gizem Kerimoğlu Kimdir?

Gizem Kerimoğlu, Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı. Aynı zamanda eski bir futbolcudur. Bununla birlikte oyunculukta yapmaktadır. 28 yaşındaki yarışmacı, oyunculuk eğitimini 2015 yılında Deniz Erdem tarafından almıştır.

2015 senesinden bu yana Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almaktadır. Survivor 2016’da gönüllüler takımında mücadele eden Gizem aynı sezon programda yer alan Semih ile arkadaşlığını yarışmanın sonuna kadar sürdürmüş ve ikili başarılı sonuçlar elde etmişti. Son olarak, 2022 Survivor All Star gönüllüler takımına dahil olmuştur.

GİZEM KERİMOĞLU İNSTAGRAM HESABI NEDİR?

Gizem Kerimoğlu’nun instagram hesap adı gizem.kerimoglu ‘dur. İnstagram’da 216 bin takipçisi bulunmaktadır.

Survivor Gizem kimdir? Gizem Kerimoğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne, boyu kaç?

YORUM YAP