Gamze Özçelik Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gamze Özçelik Kimdir?

Gamze Özçelik Kimdir? 26 Ağustos 1982 İstanbul Türk oyuncu, sunucu ve modeldir. Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı.

Sonra, 1999’da Elite Model Look Ipek güzeli, 2000’de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiştir. Ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir. Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmıştır. ‘Seni Seviyorum’ isimli tiyatro oyununda oynadı. Arka Sokaklar isimli polisiye dizide Zeynep karakterini canlandırdı. Gamze Özçelik Kimdir?

Buzda Dans, Popstar, Türkstar gibi yarışma programlarının sunuculuğunu üstlendi ve birçok özel gecenin sunumunu yaptı. Şu an Ben Buradan Atlarım adlı yarışma programını sunmaktadır. 19 Haziran 2008 tarihinde Uğur Pektaş ile Büyükada’da evlendi. Çift, Aralık 2011’de boşandı.

--------------------------------------

Gamze Özçelik Kimdir

Gamze Özçelik biyografisinde karşımıza 2005 yılı içinde cep telefonu kamerası ile gizlice çekilen görüntüleri nedeniyle yıl içinde Google Türkiye’de en çok aranan isim olmuştur. Bu görüntülerin tecavüz olduğu adlî tıp tarafından kanıtlanmış ve zanlı Gökhan Demirkol 10 yıl hapis istemiyle yargılanmıştır. Mahkeme sonucunda 8 yıllık hapis cezasına mahkûm olmuştur.

Dizi ve Filmleri

2006 – 2009, 2011 – 2013 -Arka Sokaklar – Dizi- Başrol Oyuncu
2011 -Canan -Ayşe- Canan Bernard -Dizi -Başrol Oyuncu
2013- Fatih- Çiçek Hatun- Dizi -Başrol Oyuncu
2013- Böyle Bitmesin Emel- Dizi- Konuk Oyuncu
2018 -Mehmetçik Kut’ül Amare -Elizabeth- Dizi -Başrol Oyuncu

Gamze Özçelik Biyografisi, Gamze Özçelik nereli? Gamze Özçelik hangi dizilerde oynadı? Gamze Özçelik kaç yaşında?

YORUM YAP