Filiz Ersürer kimdir? Filiz Ersürer kaç yaşında, nereli?

Filiz Ersürer 1974’de Sinema Güzeli seçildi. 1976’da Sürgün (Fikret Hakan)’de başrolle ilk kez kamera karşısına geçti. Daha çok başrollerde şarkıcı ve komedyenlere eşlik etti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Filiz Ersürer kimdir? Filiz Ersürer kaç yaşında, nereli?

Filiz Ersürer kimdir? 1955 yılı İstanbul doğumlu Türk sinema sanatçısı. 1974’te Sinema Güzeli seçildi. 1976’da Sürgün filminde Fikret Hakan’la başrolde ilk kez kamera karşısına geçti.

Başarılı oyuncu Filiz Ersürer yer aldığı diziler ve Filiz Ersürer oynadığı filmler ile gösterdiği başarılar aracılığıyla seyircilerden büyük beğeni toplamıştır.

En Son Filiz Ersürer yer aldığı diziler ve Filiz Ersürer oynadığı filmler ile oyunculuk hususundaki iddiasını ortaya koyan Filiz Ersürer başarılı yapımlarla karşımıza çıkmaya sürdürmektedir. Peki, Filiz Ersürer kimdir? Filiz Ersürer kaç yaşında, nereli? Filiz Ersürer’in oynadığı filmler hangileri? Filiz Ersürer hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

Filiz Ersürer kimdir?

Filiz Ersürer, (d. 1955, İstanbul) Türk sinema sanatçısı.

1974’te Sinema Güzeli seçildi. 1976’da Sürgün filminde Fikret Hakan’la başrolde ilk kez kamera karşısına geçti. Daha çok başrollerde şarkıcı ve komedyenlere eşlik etti.

--------------------------------------

Başarılı oyuncu Filiz Ersürer yer aldığı diziler ve Filiz Ersürer oynadığı filmler ile gösterdiği başarılar aracılığıyla seyircilerden büyük beğeni toplamıştır. En Son Filiz Ersürer yer aldığı diziler ve Filiz Ersürer oynadığı filmler ile oyunculuk hususundaki iddiasını ortaya koyan Filiz Ersürer başarılı yapımlarla karşımıza çıkmaya sürdürmektedir.

Filiz Ersürer Dizi ve Filmleri

Filiz Ersürer yer aldığı diziler ile gönüllerde taht kuran Filiz Ersürer, son haftalarda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Filiz Ersürer oynadığı filmler ile son haftalarda gündemden düşmeyen Filiz Ersürer, projeleri değerlendirilen fazla irdelediğini söylemiştir.

Oynadığı diziler de her defasın da farklı rollerle karşımıza çıkan Filiz Ersürer oyunculuk hususundaki kabiliyetiyle çok konuşulmuştur. Filiz Ersürer oynadığı filmler başarısını pekiştiren Filiz Ersürer tüm rollerinin altından başarıyla kalkmayı bilmiştir.

Filiz Ersürer son hali

Filiz Ersürer kimdir

YORUM YAP