Feyzullah Birışık Kimdir?

Kimdir

Feyzullah Birışık Kimdir? 1969’da Malatya’da doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Malatya’da okudu. Lise 1.ve 2. Sınıfı İzmir’de, 3. Sınıfı Malatya’da okudu. 1989 yılında İstanbul’a taşındı.

Feyzullah Birışık, 1969’da Malatya’da doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Malatya’da okudu. Lise 1.ve 2. Sınıfı İzmir’de, 3. Sınıfı Malatya’da okudu. 1989 yılında İstanbul’a taşındı.

Tekstil işiyle uğraştı. Yazı hayatına 1998 yılında başladı. 1999’da yayıncılığa başladı. Karınca ve Polen Yayınlarını kurdu. Böylelikle hem kendi eserlerini hem de temel İslami kaynak eserleri bu yayın evinde bastırarak okuyucuya ulaştırmaya başladı. (http://www.karincakitap.net) 3 yıldan bu yana köşe yazarlığı yapmakyadır.

Feyzullah Birışık, yazı hayatına 1998 yılında başlamıştır. 1999 yılında yayıncılığa başlayarak Karınca ve Polen Yayınlarını kurmuştur.

Bir yıldır Özgün Duruş isimli haftalık bir gazetede yazılar yazıyor. 2010 yılında Mısır El-Ezher Üniversitesi Şeriat Fakültesine kayıt yaptırdı. Şu ana kadar 30 kitab telif etti. Ayrıca 5 adet derleme eserin sahibi. Feyzullah Birışık Kimdir?

1999 yılında yayıncılığa başlayarak Karınca ve Polen Yayınlarını kurmuştur.

Bir yıldır Özgün Duruş isimli haftalık bir gazetede yazılar yazıyor. 2010 yılında Mısır El-Ezher Üniversitesi Şeriat Fakültesine kayıt yaptırdı. Şu ana kadar 30 kitab telif etti. Ayrıca 5 adet derleme eserin sahibi.

Yazar, 2010 yılında Mısır El-Ezher üniversitesi Şeriat Fakültesini bitirmiştir. Şu ana kadar 30 kitap telif etmiş, aynı zamanda da beş adet derleme eserin sahibidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir