Erkan Köse Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Erkan Köse Kimdir?

Erkan Köse Kimdir? Ankara Haymana’da doğmuştur. Babası Ankara’lı, anne tarafından Bolu’ludur. Bir zamanlar Ankara’da radyo sunuculuğu yapmıştır.

Erkan Köse, Erkan Köse hayatı, Erkan Köse biyografisi

Erkan Köse, 2003 yılında Latif Koru ile beraber yapım ve sunumunu üstlendikleri “İsmi Yazılamayan Show” adlı talk showlarını yaparak televizyon ekranlarındaki kariyerine başlamıştır. 2010 yılında “Gecekondu” adlı Talk Show programı ile iyi bir çıkış yakalamıştır. Sinan Çetin’in yapımcılığını üstlendiği, Paris Hilton’un başrolü Erkan Köse ile paylaşdığı “Yarmani” filminin çekimleri 2013 yılının başında İstanbul ve Nevşehir Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD’nin Los Angeleskentinde gerçekleşti. Erkan Köse Kimdir?

Erkan Köse, 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana “ yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır.

Sinan Çetin’in yapımcılığını üstlendiği, Paris Hilton’un başrolü Erkan Köse ile paylaşdığı “Yarmani” filminin çekimleri 2013 yılının başında İstanbul ve NevşehirKapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleşti.

--------------------------------------

Erkan Köse, 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana ” yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır. 26 Haziran 2013 tarihinden itibaren ATV ekranlarında yayınlanan “Doksanlar” dizisinde Patlak Emin karakterini canlandırmıştır.

Erkan Köse Kimdir?

Müzik eğitimi de almış olan sanatçı yüksek lisans mezunudur. Kendisini oyunculuktan ziyade “mizahçı ve komedyen” olarak tanımlar en son atv’de yayınlanan Doksanlar isimli dizide “Patlak Emin” karakterini oynamıştır. 2015 Eylül ayından itibaren Seksenler dizisinin yeni sezonunda “Hayati” karakterini oynadı.

2015 Eylül ayından itibaren Seksenler dizisinin yeni sezonunda “Hayati” karakterini oynadı.

Dizi ve Filmleri :

2013 – Doksanlar
2013 – Yarmani
2013 – Mutlu Aile Defteri (sinema filmi ) (konuk oyuncu)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (TV Dizisi)
2012 – Annem Uyurken (sinema filmi )
2011 – Hayrettin(dizi)
2010 – Gecekondu (dizi)
2010 – 2011 – Çocuklar Duymasın (TV Dizisi)

Erkan Köse Biyografisi, Erkan Köse nereli? Erkan Köse hangi dizilerde oynadı? Erkan Köse kaç yaşında?

YORUM YAP