Erdem Özçelik Kimdir?

Erdem Özçelik Kimdir? Beşiktaş’ta yaşanan bombalı terör saldırısında şehit olan Komiser Yardımcısı 28 yaşındaki Şehit Polis Erdem Özçelik, Başakşehir Şamlar Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Erdem Özçelik Kimdir?

Erdem Özçelik Kimdir? Beşiktaş’ta yaşanan bombalı terör saldırısında şehit olan Komiser Yardımcısı 28 yaşındaki Şehit Polis Erdem Özçelik, Başakşehir Şamlar Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Törende cenaze namazının kılınmasının ardından şehit için dua edildi ve helallik alındı. 2 ay önce göreve başlayan Şehit Komiser Yardımcısının evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi.

--------------------------------------

Cenaze Töreninde ayakta durmakta güçlük çeken Özçelik’in sözlüsü şehidin şapkasını ve yüzüğünü elinden bir an olsun bırakmazken, şehidin tabutuna sarılarak uzun süre gözyaşı döktü. Erdem Özçelik Kimdir?

Arkadaşlarının yardımıyla şehidin annesinin yanında oturan şehidin sözlüsünün tabuta ve Erdem Özçelik’in fotoğrafına son bakışı ise yürekleri burktu.

YORUM YAP