Edip Tepeli Kimdir?

Edip Tepeli Kimdir? 18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Edip Tepeli Kimdir?

Edip Tepeli Kimdir? 18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur.

Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk eğitimi de alan Edip tepeli, ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisi ile yaşamış; Seni Kimler Aldı, Yıldızlar Şahidim, Yaşamayanlar, Hayati ve Diğerleri ve Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı gibi yapımlarda rol almıştır.

Şimdilerde, Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sefirin Kızı dizisinde Ömer karakterine hayat veren Edip Tepeli, 1.80 metre boyunda, 75 kilo ve Koç burcudur. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ayşecan Tatari ile New York´ta evlendi. Çiftin 2020 yılında Müjgan Tepeli adında kızları oldu.

Edip Tepeli Kimdir

Destan Batuga kim, Edip Tepeli kimdir sorularının yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Destan Batuga kimdir, kaç yaşında? Destan Edip Tepeli kimdir? sorularının yanıtı dizi takipçileri tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Edip Tepeli kimdir, evli mi? Edip Tepeli kaç yaşında, nereli?Edip Tepeli’nin eşi kim, kiminle evli? Edip Tepeli’nin rol aldığı diziler ve filmler

--------------------------------------

Gök Hanlığı’nın “eksik” tegini, eli tutmaz, ayağı koşmaz, sesi çıkmaz bir gizlenmiş kahraman. Batuga karakterini canlandıran isim Edip Tepeli’dir.

Gök Hanlığı’nın “eksik” tegini, eli tutmaz, ayağı koşmaz, sesi çıkmaz bir gizlenmiş kahraman.

Dizideki olaylar ve kişiler tarihi olaylar göz önünde bulundurularak kurgulanmıştır. Batuga kurgu bir karakterdir. Batuga rolünü ise Edip Tepeli oynuyor.

Edip Tepeli Rol Aldığı dizi ve filmler

2017 – Yıldızlar Şahidim
2017 – Seni Kimler Aldı- Sinan
2017-2018 – Hayati ve Diğerleri
2019-2021 – Sefirin Kızı
2021 – Destan
2018 – Yaşamayanlar
2010 – Eyyvah Eyvah (Film)
2017 – Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı (Film)

Edip Tepeli biyografisi, Edip Tepeli nereli ve kaç yaşında?

YORUM YAP