Eda Erol Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Eda Erol Kimdir?

Eda Erol Kimdir? 1986 yılında doğdu. Televizyonda ilk ekran deneyimini 1 yıl önce 46 Yok olan dizisiyle adını duyduğumuz Eda Erol, Sinoplu anne ve göçmen babanın son kızıdır.

Eda Erol, 1986 yılında doğdu. Televizyonda ilk ekran deneyimini 1 yıl önce 46 Yok olan dizisiyle adını duyduğumuz Eda Erol, Sinoplu anne ve göçmen babanın son kızıdır. Eda Erol Kimdir?

İzdivaç programı sunucusu Esra Erol’un kız kardeşi olan Eda Ero, emekli polis memuru olan babasının İstanbul’a geldikten sonra Neşe Erberk ajansa kayıt ettirdiği Eda Erol, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur.

--------------------------------------

İlk filmi Stajyer Mafya sonrası 46 dizisinde rol aldı. Şarkıcı Alişan bir süredir birlikte olduğu Eda Erol ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Kasım ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan çift 29 Haziran tarihinde aile arasında gerçekleşen törenle nişanlandı. Alişan ve Eda Erol çiftinin nişan fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Eda Erol Kimdir?

Eda Erol Kimdir?

Eda Erol İzdivaç programı sunucusu Esra Erol’un kız kardeşi olarak tanınıyor. 1986 doğumlu olan Eda Erol, Sinoplu anne ve göçmen babanın en küçük kızı. Eda ve Esra Erol’un babası emekli bir polis memuru. Fotoğraftakiler anne ve babaları. Neşe Erberk ajansa kayıtlı olan Eda Erol, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun. İlk filmi Stajyer Mafya sonrası 46 dizisinde rol alan Eda Erol, oyunculuğu ile değil Alişan’ın evleneceği kız olarak şöhret oldu.

Eda Erol Biyografisi, Eda Erol nereli? Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol kaç yaşında?

YORUM YAP