Damla Colbay Kimdir?

Kimdir

Damla Colbay 1992 İzmir doğumludur. Henüz tv ekranların da ilk dizisi Kara Para Aşk dizisidir. Buna rağmen çok gelecek vaat eden bir oyuncudur. Doğma ve büyüme İzmirli, olan tiyatro ve oyuncu hayalinde ki en büyük mesleğe bu kadar yaklaşmanın da mutluluğunu ayrıca yaşıyor.

Bu kadar erken zaman da nasıl mı böyle önemli bir proje de rol aldı. Kendisi İzmir üniversitesi konservuatar bölümün de okuyor ve bölümünün en başarılı öğrencilerinden, en önemli tiyatro projelerin de rol alır ve herkesi etkiler en büyük alkışıda o alır.

Öğretminin söylediğine göre onda ki hırs kimse de yok, meslek aşkı var onda alkış alınca resmen büyüleniyor ve havaya uçuyor. Bende kendisini bir tanıdığa önerdim ve izlediğin de onda çok beğendi hemen ona oyunculuk telifi götürerek bu projeyi önerdi dedi. Damla Colbay’da, nasıl ünlü oldu ve nasıl büyük ünlü olacağının en büyük adımını böyle attı. Kendisinin hayatında başarılar diliyoruz ve “Kara Para Aşk” ‘da, 20 li yaşlar da bir üniversite öğrencisini canlandıracaktır. Bu Üniversite öğrencisi de, Elif’in kardeşi olacaktır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi; Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir