Cumali Akgül Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Cumali Akgül Kimdir?

Cumali Akgül  Kimdir? 1985 Iğdır doğumludur. Evli ve dört çocuk babası Cumali Akgül, Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı.

Survivor Cumali Akgül, gönüllüler takımının en dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Iğdır’dan yürüyerek İstanbul’a yürüyerek gelen Cumali Akgül’ün hayat hikayesi merak ediliyor.

Daha önce birçok kez Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “Hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır” sloganı ile gündeme geldi. Cumali Akgül Kimdir?

Iğdır’ın Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum’a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

--------------------------------------

Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, katıldığı Beyaz Show’a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” dedi.

Cumali Akgül, şu ana kadar Survivor’da topladığı 36 puanla sıralama tablosunda 18 sırada yer alıyor. Sık sık takım arkadaşlarının eleştirilerine maruz kalan Akgül’ün en iyi anlaştığı takım arkadaşı ise Hakan Hatipoğlu.

YORUM YAP