Ceyda Ateş Kimdir?

Kimdir

Ceyda Ateş Kimdir? 14 Eylül 1987 Ankara doğumlu Türk sunucu, model ve oyuncudur. Ceyda Ateş Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” “Cennet Mahallesi” gibi dizilerde rol aldı. 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı. 

Ceyda Ateş kimdir? Ceyda Ateş kaç yaşında, nereli, eşi kim?

Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak girmiş, daha sonra sezon (3.Sezon-2010) boyunca dizide rol almıştır. Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı dizide konuk oyuncu olarak bir süre rol almıştır. Ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide rol almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrılmış ve baş rollerini Özgür Çevik’le paylaşacağı Evlerden Biri adlı dizide Nursen karakterini oynamıştır. Emir’in Yolu adlı televizyon dizisinin 73. bölümünde geri dönmüştür.

Başarılı oyuncu Ceyda Ateş, 2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile nikah masasına oturdu ve ikilinin bir de çocukları olacak.

Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” “Cennet Mahallesi” gibi dizilerde rol aldı. 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı. Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak girmiş, daha sonra sezon (3.Sezon-2010) boyunca dizide rol almıştır. Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı dizide konuk oyuncu olarak bir süre rol almıştır. Ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide rol almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrılmış ve baş rollerini Özgür Çevik’le paylaşacağı Evlerden Biri adlı dizide Nursen karakterini canlandırmıştır. Emir’in Yolu adlı televizyon dizisinin 73. bölümünde geri dönmüştür.

Ceyda Ateş, 1.61 metre boyunda, 52 kilo ve Başak burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir