Burcu Kıratlı Kimdir?

Kimdir

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 İstanbul doğumlu olup Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculukta. Şu an itibariyle Ahmet Kural’ın resmi nişanlısıdır. Küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başlayan yetenekli oyuncu Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü mezunudur. Ayrıca kendisi Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Kıratlı iş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da oldukça gündemde Burcu Kıratlı Ünlü oyuncuAhmet Kural ile dolu dizgin aşk yaşıyor. Burcu Kıratlı Ahmet Kural’a aşık olduğu gibi bir de kendi saçlarına aşıktı. Ancak Burcu Kıratlı oynadığı sinema filmindeki rol gereği saçlarını kökten kazıttı. Burcu Kıratlı büyük aşkım dediği saçlarının kazındığı an gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı yeni sinema filmi PERİ MASALI için saçlarını kökten kazıttı. Bir kadın için sçları çok önemlidri. Bir kadının güzelliğinin örtüsüdür şüphesiz ki saçları. Her kadın gibi Burcu Kıratlı’da saçlarını çok seviyordu. Ancak iş aşkı saç aşkının önümne geçti.

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı yeni ffilmi için geçti kamera karşısına ve saçlarını kökten kazıtarak, kel oldu. Burcu Kıratlı filminde kel olarak rol yapacak. Daha sonra Burcu Kıratlı’nın takma saç takacağı düşünülüyor.

 

Burcu Kıratlı Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir