Burcu Kıratlı Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Burcu Kıratlı Kimdir?

Burcu Kıratlı Kimdir? 23 Temmuz 1989 İstanbul doğumlu olup Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Burcu Kıratlı,  23 Temmuz 1989 İstanbul doğumlu olup Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculukta. Şu an itibariyle Ahmet Kural’ın resmi nişanlısıdır. Küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başlayan yetenekli oyuncu Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü mezunudur. Ayrıca kendisi Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı.

Burcu Kıratlı iş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da oldukça gündemde Burcu Kıratlı Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile dolu dizgin aşk yaşıyor. Burcu Kıratlı Ahmet Kural’a aşık olduğu gibi bir de kendi saçlarına aşıktı. Ancak Burcu Kıratlı oynadığı sinema filmindeki rol gereği saçlarını kökten kazıttı. Burcu Kıratlı büyük aşkım dediği saçlarının kazındığı an gözyaşlarını tutamadı. Burcu Kıratlı Kimdir?

--------------------------------------

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı yeni sinema filmi PERİ MASALI için saçlarını kökten kazıttı. Bir kadın için saçları çok önemlidir. Bir kadının güzelliğinin örtüsüdür şüphesiz ki saçları. Her kadın gibi Burcu Kıratlı’da saçlarını çok seviyordu. Ancak iş aşkı saç aşkının önüne geçti.

Burcu Kıratlı Kimdir

Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı yeni filmi için geçti kamera karşısına ve saçlarını kökten kazıtarak, kel oldu. Burcu Kıratlı filminde kel olarak rol yapacak. Daha sonra Burcu Kıratlı’nın takma saç takacağı düşünülüyor.

TV kariyeri devam ederken aynı zamanda 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterini canlandırdı. Burcu Kıratlı, Aşk ve Mavi dizisinde, “Mavi” karakterine hayat vermiştir.

Burcu Kıratlı 24 Aralık 2018 tarihinde ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile evlenmiştir. Çift 6 Eylül 2019 tarihinde boşandı. Boşandıktan kısa süre sonra tekrar barışan çift sevgili olarak devam etme kararı almışlardı. Son olarak yine ayrıldıkları iddia ediliyor.

Yer Aldığı Projeler

2014- Diriliş Ertuğrul- Gökçe
2015- Bizim Hikaye- Elif
2016- Aşk ve Mavi- Mavi

Burcu Kıratlı Biyografisi, Burcu Kıratlı nereli? Burcu Kıratlı hangi dizilerde oynadı? Burcu Kıratlı kaç yaşında?

YORUM YAP