Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz kimdir? sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Biran Damla Yılmaz kimdir? Biran Damla Yılmaz nereli ve kaç yaşında? Biran Damla Yılmaz Dizi ve Filmleri

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz Kimdir? 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında başlamış olan Biran Damla Yılmaz halen konservatuvarda okumaktadır.

Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile adından söz ettiren oyuncu Biran Damla Yılmaz, Yasak Elma dizisinin kadrosuna Kumru rolü ile dahil oluyor. İstanbul doğumlu oyuncu Biran Damla Yılmaz aslen nereli, kaç yaşında? Yasak Elma ‘Kumru’ Biran Damla Yılmaz kimdir? Maske Kimsin Sen ‘Ayna’ Biran Damla Yılmaz kaç yaşında, nereli?

Yasak Elma’nı Kumru’su Biran Damla Yılmaz, ekranların son dönemde öne çıkan isimleri arasında bulunuyor. Yılmaz, 2013 yılında oyunculuk kariyerine başladı, Muhteşem Yüzyıl’da cariyeyi oynadı.

Çağatay’la eğlence diye başladığı ilişkisi aşka döner. O kaybedecek biri asla değildir. Kendinin sevilmediğine inanmaz. Narsist ve ukala bir yapısı vardır. İnsanları küçümser ona göre kendisi herkesten üstündür. Çağatay’ın Yıldız’ı seçiyor olması onu yaralar. Kumru duygularını belli etmez. Egosu çok yüksek olduğu için üzülse de takmıyor gibi davranır.

--------------------------------------

Biran Damla Yılmaz Kimdir

BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR?

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında başlamış olan Biran Damla Yılmaz halen konservatuvarda okumaktadır. Çılgın Dersane 4: Ada filminde oynamış, Kırgın Çiçekler ve Canevim dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Eylül karakteriyle tanındı.

Konservatuar eğitimi alan Biran Damla Yılmaz, kameralar karşısına ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde canlandırdığı Esma karakteri ile çıkmıştır. Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk gibi yapımlarda rol alan Biran Damla Yılmaz, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat vermektedir. Biran Damla Yılmaz, 1,61 metre boyunda, 54 kilo ve Yengeç burcudur.

YER ALDIĞI DİZİLER

Muhteşem Yüzyıl- Cariye
Yasak – Esma
Beyaz Yalan -Nesrin
Kırgın Çiçekler- Eylül
Canevim- Ceylan
Baraj-Nehir
Yasak Elma -Kumru Yıldırım

FİLMLERİ

2014 – Çılgın Dersane 4
2019 – Mucize 2: Aşk

Biran Damla Yılmaz kimdir? Biran Damla Yılmaz nereli ve kaç yaşında? Biran Damla Yılmaz Dizi ve Filmleri

YORUM YAP