Berrak Tüzünataç Kimdir?

Kimdir

Berrak Tüzünataç Kimdir? 2 Kasım 1984 Yalova doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İlk okulu ve orta okulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okumuştur. 1995 senesinde Koç Lisesi’ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesinde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur.

Berrak Tüzünataç Kimdir?

2 Kasım 1984 Yalova doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İlk okulu ve orta okulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okumuştur. 1995 senesinde Koç Lisesi’ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesinde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur.

Daha sonra Number 1 TV’de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım atan Tüzünataç, Kanal D’de yayınlanan Ödünç Hayat ‘ta rol aldı. 18 yaşındayken basında ilk olarak, futbolcu İlhan Mansız ‘ın sevgilisi olarak tanınan Berrak hemen ardından Bodrumdaki Fuga Otellerinin ortağı Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adını duyurmuştur.

Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül’ün bir fotoğraf çekimi sırasında, çekimi kenardan izleyen Berrak’ında resimlerini çekince şöhret basamaklarını tırmanmaya başlıyor. Elele dergisi dahil olmak üzere dört ayrı dergide kapak olmuştur.

Elveda Rumeli adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırmakta olan oyuncu dizinin 73. bölümünde, canlandırmış olduğu Vahide karakterinin öldürülmesiyle diziye veda etmiştir. Show TV’de yayınlanan Bu Kalp Seni Unutur Mu adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Ayrıca Serdar Ortaç’ın 2004 yapımı “Canıma Minnet” adlı klibinde oynamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir