Beril Oğuz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Evli mi?

Beril Oğuz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Beril Oğuz Kimdir? 1987 doğumlu, Marmara Üniversitesi mezunu Beril Oğuz, mesleğe 2011 yılında Kanal D’de başladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Beril Oğuz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Evli mi?

Beril Oğuz Kimdir? 1987 doğumlu, Marmara Üniversitesi mezunu Beril Oğuz, mesleğe 2011 yılında Kanal D’de başladı. O günden bu yana Kanal D ve CNN Türk bünyesinde çalışan genç isim, yeni işinde aynı zamanda 30’uncu yaş gününü de kutladı. Kanal D haber muhabiri Beril Oğuz, FOX Ana Haber ekibine transfer oldu.

Fatih Portakal, Fox TV Ana Haber’in dünkü yayınında sürpriz bir transfer haberini izleyicileriyle paylaştı. Kanal D haber muhabiri Beril Oğuz, Fox Ana Haber ekibine transfer oldu. Beril Oğuz Kimdir

1987 doğumlu, Marmara Üniversitesi mezunu Oğuz, mesleğe 2011 yılında Kanal D’de başladı. O günden bu yana Kanal D ve CNN Türk bünyesinde çalışan genç isim, yeni işinde aynı zamanda 30’uncu yaş gününü de kutladı.

--------------------------------------
Beril Oğuz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Evli mi?

Beril Oğuz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Evli mi?

Fox TV’deki ilk haberinin ardından Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal‘dan da Beril Oğuz’a güzel bir jest geldi. Portakal canlı yayında, “Yeni bir sima gördünüz.

Kanal D haber muhabiri Beril Oğuz, FOX Ana Haber ekibine transfer oldu. 1987 doğumlu, Marmara Üniversitesi mezunu Beril Oğuz, mesleğe 2011 yılında Kanal D’de başladı. O günden bu yana Kanal D ve CNN Türk bünyesinde çalışan genç isim, yeni işinde aynı zamanda 30’uncu yaş gününü de kutladı.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beril Oğuz hakkında merak edilen boyu, evli mi bekar mı, eşi kimdir, aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

YORUM YAP