Benan Kocadereli Kimdir?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun hayatını kaybetmesi sonrası Benan Kocadereli kimdir merak edildi. Peki, Şafak Mahmutyazıcıoğlu nun eski eşi kimdir? Benan Kocadereli kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Benan Kocadereli Kimdir?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatını kaybetmesi sonrası Benan Kocadereli biyografisi merak edildi. Peki, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi kimdir? Benan Kocadereli kimdir?

Ece Erken‘in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı sonrası haytını kaybetti. Konunun tüm detayları merak edilirken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi de merak edildi. Peki, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi kimdir?

--------------------------------------

Benan Kocadereli eski eşi ile henüz evliyken birlikte olduğunu öne sürdüğü Ece Erken‘in oturduğu evin önüne gelerek aracının sağ ve sol aynasını kırdığını belirterek ünlü sunucuya, 10 bin TL maddi tazminat 100 bin TL de manevi tazminat talebinde bulunarak dava açmıştı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde önceki gün görülen davaya, Benan Kocadereli ve Ece Erken katılmamıştı.

Benan Kocadereli Kimdir

 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli kimdir, kaç yaşında ve evli mi? Benan Kocadereli nereli, mesleği ne ve kaç çocuğu var?

YORUM YAP