Baran Bölükbaşı Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Baran Bölükbaşı. 1994 doğumlu olan Baran Bölükbaşı, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünde okuyor. Antalya Replik Sanat Okulları ve Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimi aldı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Baran Bölükbaşı Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Baran Bölükbaşı Kimdir? 1994 yılı İstanbul doğumludur. Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.  Basketbolun yanında müzikle de uğraşmakta olup oldukça güzel bir sese sahiptir. 71 kilo ağırlığında ve 1.75 boyunda olan oyuncu boğa burcudur.

Baran Bölükbaşı Nereli?

1994 yılı İstanbul doğumludur.

Baran Bölükbaşı ne mezunu?

Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.  Basketbolun yanında müzikle de uğraşmakta olup oldukça güzel bir sese sahiptir. 71 kilo ağırlığında ve 1.75 boyunda olan oyuncu boğa burcudur.Kahverengi gözlere ve siyah saçlara sahip olan Baran Bölükbaşı; oldukça karizmatik yapısıyla dikkatleri çeken bir oyuncudur. Ekranlarında yayınlanan; başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in paylaştığı Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer almakta ve Fiko karakterini oynamıştır. Baran Bölükbaşı Kimdir?

Yeni oyunculardan olan ve ilk olarak oyunculuğunu Kanal D ekranlarında yer alan başrollerini Gökçe Bahadır, Erdal Beşikçioğlu ve Rojda Demirer’in paylaşmış olduğu Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer alarak Fiko karakteri ile yapmıştır. Baran Bölükbaşı hakkında çok fazla bilgi yer almamaktadır. O nedenle oyuncunun ilerleyen zamanlarda yeni bilgilerine ulaşılması halinde sizlerle paylaşılacaktır.

--------------------------------------

Baran Bölükbaşı Kimdir?

İlk oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisinde Fikret karakteriyle yaşamıştır. Ardından Sevdanın Bahçesi dizisinde ise Tolga karakterini, 2018 yılında “Servet” dizisinde Korkmaz karakterini canlandırarak oyunculuk hayatını devam ettirmiştir.

Vuslat dizisinde, kısa yoldan para kazanmanın peşinde olan, mahalle çetesiyle birlikte küçük hırsızlıklar yapan ve asıl amacı büyük bir vurgun yapıp ortalardan kaybolmayı planlayan Fırat Çağlar karakterini oynamıştır.

Baran Bölükbaşı nasıl ünlü oldu?

Genç oyuncu Baran Bölükbaşı’nın hayat verdiği Sakla Beni Kadir rolü merak edildi. Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği Tarık rolü ile tüm dikkatleri çeken Baran Bölükbaşı, Sakla Beni dizisine Kadir karakteriyle dahil oldu.

Baran Bölükbaşı Dizileri

  • Yalı Çapkını
  • Öğrenci Evi (Latif Şanlı, TV Dizisi 2021)
  • Vuslat (Fırat Çağlar, TV Dizisi 2019)
  • Servet (Korkmaz, TV Dizisi 2018)
  • Sevda’nın Bahçesi (Tolga, TV Dizisi 2017)
  • Adı Efsane (Fikret, Fiko, TV Dizisi 2017)

YORUM YAP