Aysun Kayacı Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Aysun Kayacı Kimdir?

Aysun Kayacı Kimdir ? 20 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Henüz 15 yaşındayken fuar stantlarında mankenlik kariyerinin ilk adımlarını attı. Bir kız kardeşi var. Annesi bir otelde temizlik görevlisiydi, babası Selahattin Kayacı ise balıkçı idi. Anne babası boşanmıştır.

1997 yılında 18 yaşında Elite Model Look’u kazandı. Ve gösteri dünyasına manken olarak başladı. Mankenlik hayatının ardından TV ekranlarında bir çok dizi film ve reklamlarda oyunculuk yapan Aysun Kayacı; bazı televizyon programlarında sunucu olarak da çalıştı.

2004 yılında 12. MGD Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mankeni” ödülünün sahibi oldu. İlk oyunculuk tecrübesini Zehirli Çiçek dizisinde yaşadı. Oyunculuk serüveni sırasıyla; 2005 yılında Çat Kapı, 2006 yılında Doktorlar, 2007 yılında Sessiz Gemiler adlı diziler takip etti. Kısık Ateşte 15 Dakika adlı sinema filminde de şarkıcı rolündeydi.

Aysun Kayacı Kimdir?

2007 – 2008 senelerinde ses getiren bir reklam filminde oynadı.

Aysun Kayacı Kimdir

--------------------------------------

Yeditepe Üniversitesi, Tarih bölümünde eğitim gördü, Aysun Kayacı, Müjde Ar, Çiğdem Anad ve Pınar Kür ile beraber “Haydi Gel Bizimle Ol” adlı televizyon programını da sundu. Haldun Dormen ile birlikte özel bir kanalda şarkı yarışması sunuculuğu yaptı.

27 Mart 2008 tarihinde söz konusu programda, Türkiye’de pek çok kişinin düşündüğü şekilde ve George Orwell’in Hayvanlar Çiftliği (roman)’ında Josef Stalin “Bu ne biçim demokrasi? Benim verdiğim oy ile ayak takımının, dağdaki çobanın oyu eşit olabilir mi?” sözleri yüzünden Adıyaman ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak ve avukatı Hacı Orhan tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ve “Basın Yoluyla Hakaret” suçundan Türk Ceza Kanunu 301. maddesinden dava açılması istenmiştir.

Aysun Kayacı  Türk futbolcu Emre Aşık ile 7 yıl süren bir ilişki yaşadı. Kayacı, 27 Ekim 2012’de bankacı Efe Kapancı ile evlendi. Maya adlı bir kızları bulunan çift, medyadan uzak bir şekilde Londra’da yaşamını sürdürmektedir. Kayacı’nın 2019’da tatil için 2012’den beri ilk defa Türkiye’ye gelerek Muğla’yı ziyaret ettiği ve buradan bir ev almak için görüşme yaptığı rapor edilmiştir.

Aysun Kayacı Biyografisi, Aysun Kayacı nereli? Aysun Kayacı hayatı, Kariyeri. Aysun Kayacı hangi dizilerde oynadı? Aysun Kayacı kaç yaşında?

YORUM YAP