Aslıhan Karalar Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Aslıhan Karalar Kimdir?

Aslıhan Karalar Kimdir ? Bu yıl 30’uncu kez düzenlenen Best Model Of Turkey 2017’nin kazananları belli oldu. Aslıhan Karalar “En İyi Model” olarak yarışmada birinci oldu.

Aslıhan Karalar Kimdir?

Kıbrıs’ın Girne şehrinde düzenlenen Best Model Of Turkey 2017’de 18 yaşındaki Ankaralı Aslıhan Karalar “Türkiye’nin en iyi modeli” seçildi.

Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in sunuculuklarını yaptığı gecede bin 700 aday arasından seçilen 32 kız ve erkek finalist yarıştı. Aslıhan Karalar’ın Lonra’daki King’s College’da işletme bölümünde öğrenci olduğu belirtildi. Aslıhan Karalar aralık ayında Fransa’nın başkenti Paris’te yapılacak “Best Model Of World 2017”de Türkiye’yi temsil edecek.

--------------------------------------

Kariyer planı: Kariyerini model olarak değil, oyuncu olarak devam ettirmek istediğinden oyunculuk eğitimleri ve sinema, dizi projelerine ağırlık vermek istiyor. Gelen projeleri menajeri Rezzan Çankır ile beraber değerlendiriyor. “Kariyerimle ilgili aldığım tüm kararlarda ailemin ve menajerimin öngörüsüne, tecrübesine fazlasıyla güveniyorum.”

Gelecek Hayali: Çocukluğundan hayali dünyaca ünlü bir oyuncu olmak. “Uluslararası bir yapımda rol almayı hedefliyorum. Daha sonrasında ise işletme eğitimimi de tamamlayarak kendi yapım firmamı kurmak istiyorum.”

Rol modeli: Annesi “Annem, hayatım boyunca idolüm oldu. Çok iyi bir işkadını, çok iyi bir eş ve çok iyi bir anne. İş temposuna rağmen bizi hiç ihmal etmedi.”

TELEVİZYON DİZİLERİ

2019 – Kuruluş Osman / Burçin

2018 – Şahin Tepesi / Ezgi

YORUM YAP