Aslı Sümen Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Aslı Sümen Kimdir?

Aslı Sümen Kimdir? 1994 yılında Mersin ilinde doğmuştur. 2017 Miss Turkey birincisi Aslı Sümen’dır.  Yaşı ve boyu kaç? 1.72 boyunda olan Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Türkiye Güzeli Aslı Sümen nereli ve kaç yaşında? Aslı Sümen biyografisi …

Aslı Sümen biyografisi, Aslı Sümen 1994 yılında Mersin ilinde doğmuştur. Peki, 2017 Miss Turkey birincisi Aslı Sümen kimdir? Yaşı ve boyu kaç? 1.72 boyunda olan Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Beyoğlu İstiklal Caddesindeki Grand Pera Emek Sahnesinde düzenlenen ve Ekin Olcaytonun sunduğu organizasyonda, yarışmaya başvuran yüzlerce kişi arasından belirlenen 20 finalist jüri önüne çıktı. Aslı Sümen, mankenlik ve fotomodellikle uğraşmaktadır.

--------------------------------------

Aslı Sümen, Miss Turkey 2017’nin birincisi olarak ilan edildi. Itır Esen’in tacının geri alınması kararının ardından yarışma jürilerinin yeniden değerlendirmesiyle birlikte ikinci olan Aslı Sümen birinci olarak ilan edildi. Miss Turkey birincisi Aslı Sümen Miss Turkey yarışmasının yeni birincisi olarak belirlendi. Yarışmanın birincisi Itır Esen’in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşım nedeniyle tacının geri alınması, Aslı Sümen’in birinci olmasıyla sonuçlandı.

Aslı Sümen Kimdir?

Yarışmanın birincisi olan Aslı Sümen, 23 yaşında ve 1.72 boyundadır. Mersin’de doğan Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Aslı Sümen Biyografisi, Aslı Sümen nereli? Manken Aslı Sümen kaç yaşında?

YORUM YAP