Ali Murat Alatepe Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ali Murat Alatepe Kimdir?

Ali Murat Alatepe Kimdir? 1966 Erzurum merkez doğumluyum. Eğitimimi Erzurum ve Ankara da çeşitli Okul, kişisel gelişim ve dil kursları ile birlikte sürdürdüm. Toplum ve Halkla ilişkilere yönelik kişisel eğitimlere devam etmekte.

Siyaset Akademisi 3. dönem mezunu. Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler öğrencisi. Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren bir şirkette Değerleme Uzmanı ve genel müdür olarak çalışmakta. Evli bir üniversite diğer ikisi lise öğrencisi olan üç evla var. Sivil Toplum Örgütlerinin yaptıkları hizmetler yanı sıra ülkemizin demokratlaşmasında en az siyasi partiler kadar önemli oldukları düşüncesiyle Kızılay Kurucu Bşk. Yrd., Kaymakamlık Mütevelli Heyet Üyeliği, İlim Yayma Cemiyeti Denetleme Kur. Bşk., Kent Konseyi Yürütme Kr. Üyeliği ve Gençlik meclisi Başkanlığı, Erzurum dernekler birliği siyasi Koordinatörlüğü ve Kıraç spor Kulübü Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ali 

--------------------------------------

Ali Murat Alatepe Kimdir?

Teşkilatımızda Belde başkan yardımcılığı , Halkla İlişkiler ve Seçim İşleri Birim Başkanlığı, 2007 Genel Seçimleri ve referandumların da S.K.M. Başkanlığı görevlerini, ayrıca Esenyurt-Kıraç birleşmesi sonucunda 2009 yerel, 2010 -2012 referandumları ve 2011 genel 2014 yerel seçimlerinde SKM bşk yardımcısı olarak görev yaptı.

2009 Yerel seçimlerinde Esenyurt Belediye meclis Üyesi seçildi, 2011-2014 arası Belediye encümeni ayrıca 5 yıl plan Bütçe ve spor komisyonu üyeliği yaptı 2012 Yılından Beri Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Necmi Kadıoğlu’nun Siteler ve Toplu konutlardan sorumlu Danışmanlığını yapmakla birlikte . 2014 yerel seçimlerinde Tekrar Esenyurt-İBB meclis Üyesi seçildi.

2017 yılında Esenyurt Belediye Başkanı seçildi. Alatepe, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUM YAP