Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

Afra Saraçoğlu Kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında? 2 Aralık 1997 yılı İstanbul doğumludur. İlk yılları ve eğitimi değiştir. 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde doğdu. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamladı. 

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

Afra Saraçoğlu Kimdir? 2 Aralık 1997 yılı İstanbul doğumludur. İlk yılları ve eğitimi değiştir. 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde doğdu. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamladı. 

Afra Saraçoğlu nereli? Oyuncu Afra Saraçoğlu hangi dizilerde oynadı?

Afra Saraçoğlu kaç yaşında?

2 Aralık 1997 yılı İstanbul doğumlu olan Afra Saraçoğlu 2024 yılı itibari ile 27 yaşındadır.Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam etmektedir.  Afra Saraçoğlu başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın oynadığı İkinci Şans filminde, Nurgül Yeşilçay’ın kızını oynamaktadır.

Afra Saraçoğlu aslen nereli?

Selanik ve Girit kökenli bir aileden gelmektedir. 2018’den 2022’ye kadar oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşadı.

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu  ‘Öğretmen’ dizisinde boy gösterdi. Son sınıf lise öğrencisini canlandıracak olan ünlü oyuncu hakkında bilgiler yeniden araştırılmaya başlanırken Afra Saraçoğlu Biyografisi ? Kaç yaşında ve nereli?

Afra Saraçoğlu nasıl ünlü oldu?

Dünyaca ünlü model Adriana Lima’ya olan benzerliği ile de dikkatleri çekmektedir. Özcan Deniz, Afra Saraçoğlu’nu sosyal medyada keşfetmiştir. Bakışlarından etkilendiği Saraçoğlu’na rol teklif etmiştir. Afra Saraçoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Afra Saraçoğlu Kimdir

--------------------------------------

Daha sonra 2017 yılında Tolga Sarıtaş ile birlikte başrolü paylaştığı Kötü Çocuk sinema filminde rol almıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almakta Ece karakterini oynamıştır.

Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ilk ekran deneyimini yaşadı. 2019’da Star TV’de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde 21 bölüm rol aldı. 2020’nin ilk aylarında başlayan fakat koronavirüs (covid-19) nedeniyle ara verilen Öğretmen dizisinde ‘Gizem’ karakteriyle boy gösterdi. Fakat dizi 9. bölümüyle final yaptı.

1997 doğumlu olan Afra Saraçoğlu, 2021 yılı itibarıyla 24 yaşındadır ve bekardır. Kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu beraberdir. Afra Saraçoğlu 1.70 cm boyunda, 48 kilo ve yay burcudur.

Afra Saraçoğlu bölüm başına ne kadar para alıyor?

Dizideki rol arkadaşı ve ‘Seyran’ karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu’nun ise yeni sezonda bölüm başına 500 bin TL alacağı iddia edildi. Oyuncuların aldığı para dizinin reytingleriyle ve yurt dışına satış rakamlarıyla kıyaslanınca az bulundu.

Afra Saraçoğlu Dizileri

2017-2018 – Fazilet Hanım ve Kızları
2019 – Kardeş Çocukları
2020 – Öğretmen
2021 – Yeşilçam
2023 – Afra SaraçoğluAfra Saraçoğlu Filmleri

2016 – İkinci Şans
2017 – Kötü Çocuk
2018 – İyi Oyun
2018 – Aşk Bu mu?

YORUM YAP