Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 200 bin metrekarelik Sultanbeyli Gölet Parkı projesi kapsamında 2014 yılının Şubat ayından beri hizmet veriyor. 

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi;

750 metrekarelik açık alan ve 200 metrekarelik restoran alanıyla aynı anda toplam 470 kişiye hizmet verilebilen Sultanbeyli Gölet Tesisi, su oyunları ve su gösteri alanları, amfileri, spor alanları, çocuk parkları, piknik alanları, yürüyüş parkurları ve seyir terasları ve çeşitli lezzetleriyle nezih bir ortam sunuyor.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi

Gölet Sosyal Tesisi sunduğu kafe ve restoran hizmetleri ile; su oyunları ve su gösteri alanları, amfileri, spor alanları, çocuk parkları, piknik alanları, yürüyüş parkurları ve seyir terasları ile eskilsiz bir kültür ve eğlence sahası olan Gölet Parkı’nın en büyük tamamlayıcısıdır.

--------------------------------------

Tesiste sizler için özenle hazırlanan enfes kahvaltının ardından güne bu güzel parkta yürüyüş yaparak devam edebilirsiniz. Çocuklarınız parkın tadını çıkarırken sizler de çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilir, birbirinden lezzetli tatlılarla gününüze keyif katabilirsiniz.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi

Akşam saatleri de en az gündüz ki kadar keyifli olan Gölet Parkı’na yolunuz düştüğünde mutlaka tesise de uğrayarak spesiyallerinden Sebzeli Krep Pane ve Sultan Köftesi’ni tatmalısınız.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesis, İBB’nin 200 bin metrekarelik Sultanbeyli Gölet Parkı projesi kapsamında 2014 yılının Şubat ayından bu yana İstanbullulara kafeterya ve restoran hizmeti veriyor.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres:
Fatih Mahallesi Antalya Caddesi Beşiroğlu Sokak No:32 /Sultanbeyli

444 10 34

YORUM YAP