Seçkin Özdemir Kimdir?

Kimdir

Seçkin Özdemir Kimdir? 25 Ağustos 1981 yılında İstanbul doğumludur. Seçkin Özdemir aslen Sinopludur. Dizi oyuncusu olan Özdemir ayrıca dj ve sunucudur. Yakışıklılığı ile ön plana çıkan Seçkin Özdemir, İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayıp üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde almıştır. Oyunculuk için kendini geliştiren Özdemir “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tiyatro eğitimi almıştır.

Oyunculuk eğitimi alırken bunun yanı sıra 2000 senesinde Kocaeli’de yayın yapmakta olan Red FM isimli radyo kanalında program sunuculuğu yapmaya başlamıştır. 2002 yılına geldiğimizde ise sunuculuğunu yapmış olduğu program çok fazla sevilmeye başlayınca aralıksız iki sene programı yapmaya devam etmiştir. İstanbul’da ve farklı yerlerde DJ’lik te yapmıştır. Ses konusunda da oldukça yetenekli olduğu bilinmektedir. Bir dönem bu konu ile amatör çalışmaları da bulunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda Derya Şensoy ile yaşamakta olduğu aşk ile gündeme gelmiştir. Seçkin Özdemir Kimdir?

2004 tarihinde ise farklı bir radyo kanalında aynı şekilde program sunuculuğu görevine başlamıştır. Aynı yıl içerisinde de Number One isimli radyoya geçiş yaparak bir müddet burada çalıştı. 2006 yılında da Genç Turkcell ile çalışmaya başlayan Seçkin Özdemir proje gereği ülkemizin farklı farklı illerinde sunuculuk yapmıştır.

Oyunculuk eğitimleri ve sunuculuğundan gelen başarısından ötürü reklam film teklifleri almıştır. Sonrasında da Akbank ve Ülker gibi ünlü firmaların reklam filmlerinde rol almıştır. 2008 yılında aktif bir şekilde televizyon dizilerinde ekranların karşısına çıkmıştır. O günden günümüze kadar birden çok dizide gerek yardımcı karakter olarak gerekse de başrol olarak bizlerin karşısına geçmiştir. Toplamda sekiz farklı dizi projesinde yer almıştır. Bu dizilerin ikisinde yardımcı karakter olarak görev alırken altısında da başrol oyuncusu olmuştur.

Oyunculuğunun, fiziğinin son derecede iyi olması Seçkin Özdemir’i başarılı yapan diğer özelliklerinden birisidir. Oyuncu, sunucu ve aynı zamanda DJ olan başarılı isim günümüzde adından sıkça söz ettirmektedir. Farklı farklı şehirlerde sunucu olarak ekran karşısına çıkması onu tanınır yapan bir diğer özelliği olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir