Nursel Ergin Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Nursel Ergin Kimdir?

Nursel Ergin Kimdir? İstanbul’da 30 Temmuz 1980’de doğdu. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Begüm adında bir kızı var.

Nursel Ergin aslen Trakyalı. Nursel Ergin’in annesi aslen Tarsuslu, babası ise Trakyalı. Nursel Ergin’in annesi ile babası o küçük yaştayken boşanmış. Babasının alkol problemi nedeniyle biten evlilikte Nursel Ergin ve 1 yaş büyük ağabeyini babası yetimhaneye bırakmış. Nursel Ergin boşanma sonrası 2 yaşındayken ağabeyiyle birlikte yetiştirme yurduna giriyor.

Nursel Ergin Kimdir?

11 yaşında ise amcası Nursel Ergin’i yetiştirme yurdundan alarak bakımını üstlenmiş. Yetiştirme yurdundan ayrıldıktan sonra kendi hayatını kurmak isteyen Nursel Ergin, ilk evliliğini 18 yaşında yaptı. 19 yaşında anne olan Nursel Ergin’in bu evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı var. Nursel Ergin’in ilk evliliği 5 yılın ardından sona ermiş.

--------------------------------------

2008 senesinde Acun Ilıcalı tarafından sunulan ‘Var mısın Yok musun?’ adlı yarışmayla herkes tarafından tanınan ve bu yarışmanın ardından teklifler alan Nursel Ergin, hayat hikayesiyle insanları derinden etkilemişti.

Yarışmanın ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat veren Nursel Ergin, ardından Kanal D ekranında Mutfağım adlı yemek programıyla farklı kültürlerin yemeklerini izleyiciyle buluştu. 37 yaşındaki Nursel Ergin, 2015 yılında Show tv ekranına transfer olup ve Nursel’in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi.

Nursel Ergin ile evlenmesiyle gündeme gelen Murat Akyer kimdir, kaç yaşındadır? Ergin Akyer’le ilişkisi sorulduğunda Kamer Odabaşı ile evliliği bittiği sıralarda tanıştıklarını söylemişti.

Nursel Ergin’in iş adamı Murat Akyer ile geçtiğimiz hafta evlenmişti. Ergin’in “Her şeye rağmen evlendik” sözleri Demet Akalın’ın tepkisine neden olmuştu. Peki Nursel Ergin biyografisi? Nereli ve kaç yaşında?

YORUM YAP