DOLAR28,8968% -0.08
EURO31,2093% -0.52
STERLIN36,4183% -0.43
FRANG33,0287% -0.32
ALTIN1.875,33% -0,49
BITCOIN1.273.9255.153

Ecem Sena Bayır Kimdir?

Ecem Sena Bayır Kimdir? 11 Nisan 1996’da İstanbul Beyoğlu’nda doğan Ecem Sena Bayır, İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü’nde okuyor.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ecem Sena Bayır Kimdir?

Ecem Sena Bayır Kimdir? 11 Nisan 1996’da İstanbul Beyoğlu’nda doğan Ecem Sena Bayır, İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü’nde okuyor.

2019 yılında yeni kadrosuyla izleyici karşısına çıkan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin kadrosun yer alan Ecem Sena Bayır’ın kim ve kaç yaşında olduğu gibi bilgiler merak konusu oldu.

Ecem Sena Bayır Kimdir?

Küçükken aynanın karşısında izlediği dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalıştığı söyleyen Bayır, Konservatuvarda okumak istemiş ancak lisede yabancı dil tercih ettiği için üniversitesi de bu bölüme göre olmuş, BKM Mutfak ile ilk sahne deneyimini kazanan Ecem Sena Bayır, üniversitede sınıf arkadaşlarıyla bir web sitesi kurdu.

Ecem Sena Bayır, eğitimi ile alakalı bitmesi gerekiyordu fakat alttan derslerim var dedi. Ailem de beni kep töreninde kep atarken gördüğü için mezun oldum sanıyor. Küçükken aynanın karşısında izlediğim dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalışırdım. Bu benim için bir oyun gibiydi. Bu oyunu oynarken mutlu oluyordum. Ailem endişelenmişti bir ara, çünkü yakalandığımda kötü bir şey yaparken yakalanmış gibi panikliyordum.

Konservatuvar okumak istemiştim ama lisede yabancı dil tercih ettiğimden üniversitede de dille alakalı bir bölüm tercih ettim. BKM Mutfak’a  gelene kadar bir sahne tecrübem yoktu. Üniversite zamanlarında sınıf arkadaşlarımla bir web sitesi kurduk bir süre onunla ilgilendim. 1.73 boyundayım 53 kiloyum. Olmaktan çok mutlu olduğum bir yerdeyim.

Ecem Sena Bayır Kimdir

Ecem Sena Bayır, ilk oyunculuk deneyimini küçükken aynanın karşısına geçip izlediği dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya başlamasıyla yaşamıştır. Bu şekilde oyunculuk hayali başlamıştır. Kendini oyunculuk yaparken mutlu hissediyordur.

Eğitim olarak Konservatuvar okumak istemişse de lise yıllarında yabancı dil eğitimi aldığı için Üniversiteyi de dil üzerine okumak istemiştir. BKM Mutfak ekibinde yer alana kadar profesyonel anlamda herhangi bir sahne tecrübesi yoktur. Sadece üniversite yıllarında arkadaşları ile kurdukları bir web sitesi ile ilgilenmiştir. BKM Mutfak ekibinde olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Ecem Sena Bayır, Yılmaz Erdoğan’la çalışmaktan da onur duyduğunu ifade ediyor.

Ecem Sena Bayır Dizi ve Filmleri

2022 – Destan

Ecem Sena Bayır biyografisi, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Ecem Sena Bayır oynadığı diziler

YORUM YAP