Dragos Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Dragos Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Dragos Sosyal Tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartal Dragos Sahili’nde yer alan ve tüm Adalar’ın manzarasına hâkim olan  Sosyal Tesisimiz, 2007 yılından beri hizmet veriyor.

Dragos Sosyal Tesisi;

2007 yılında hizmete açılan ve 582 metrekarelik açık alanı, 325 metrekarelik restoran bölümü ile aynı anda 440 kişiye hizmet verilebilen Dragos  Tesisi’nde, dilerseniz mekanın en özelleri Dragos Steak ve Kalamar eşliğinde teras katta manzaranın tadını çıkarabilir, dilerseniz açık alanda deniz havasını soluyabilirsiniz.

Yeşillikler arasındaki yürüyüş yolu ile de İstanbulluları cezbeden Dragos. Sosyal Tesisi, ulaşım açısından oldukça kolay bir noktada konumlandırılmış olmasıyla da öne çıkar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal yatırımları kapsamında 2007 yılında Kartal’da Dragos Tepesi’nin sahil şeridinde hizmete açılan Dragos Sosyal Tesisi, Prens Adaları olarak bilinen Marmara Adaları’nın hemen karşısında yer alır. Tesis, 582 metrekarelik açık alanı ve 325 metrekarelik restoran bölümü ile aynı anda 422 kişiye kadar hizmet vermektedir.

--------------------------------------

Dragos Sosyal Tesisi

Denizin ve doğanın tadını Anadolu yakasında çıkarmak isteyenler için eşsiz bir mekan olan Dragos Sosyal Tesisi’nin bahçesinde enfes bir deniz havası ve Adalar manzarası eşliğinde sabah kahvaltısı ile başlayan gün; terasta farklı lezzetleri içinde barındıran yemek alternatiflerinin sunulduğu keyifli öğle ve akşam yemekleri ile devam eder. Et ve balık yemeklerinin özenle hazırlanıp sunulduğu Tesisimizde spesiyal lezzetlerinin başında ise julyen doğranmış sebzelerin iki dilim bonfile arasında sunulduğu ve adını tesisten alan Dragos Steak gelir.

Özellikle günbatımında daha da büyüleyici olan Adalar manzarası, taptaze deniz havası ve yeşillikler arasındaki yürüyüş yolları ile de İstanbulluları cezbeden Dragos Sosyal Tesisi, ulaşım açısından oldukça kolay bir noktada konumlandırılmış olmasıyla da İstanbulları cezbeder.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres:

Aşağı Kordon Boyu Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:1 Dragos/Kartal

444 10 34

YORUM YAP