Beykoz Koru Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Beykoz Koru Sosyal Tesisi düğün dışında nişan, kına, parti, açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Beykoz Koru Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Beykoz Koru Sosyal Tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beykoz ile Paşabahçe arasındaki sırtlardan başlayarak Riva’ya kadar uzanan Beykoz Korusu içerisinde yer alan Sosyal Tesisimiz muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi

2006 yılından beri hizmet vermekte olan tesis, 2.783 metrekarelik açık alan ve 711 metrekarelik restoran bölümü ile aynı anda bin kişiye hizmet verebilmektedir. Beykoz Koru Sosyal Tesisi, doğal güzelliklerin yanı sıra sahip olduğu Boğaz manzarası ve orman havasıyla ön plana çıkıyor. Beykoz Koru Sosyal Tesisi’nin en meşhur lezzetleri ise Koru Steak ve Koru Kebabı. Tesiste çeşitli toplantı ve organizasyonların yanı sıra düğün merasimlerine de ev sahipliği yapılıyor.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi

Beykoz Koru Sosyal Tesisi – İBB Hizmeti

Doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenlerin listesinde her zaman ilk sıralarda yer alan Beykoz Koru Sosyal Tesisi’nin spesiyalleri yer alan Koru Steak ve Koru Kebap’ı mutlaka sizler de tatmalısınız.

Sahilin yanı başında olan, çalışanlarının oldukça kibar ve güler yüzlü, fiyatlarında oldukça makul olmasından dolayı bölge halkının vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır. Kabalıktan şikayet edilebilir fakat yinede her manzarasıyla, havasıyla, kalitesiyle her şeye değer.

--------------------------------------

Beykoz ile Paşabahçe arasındaki sırtlardan başlayarak Riva’ya kadar uzanan Abraham Korusu ya da daha bilindik adıyla Beykoz Korusu, 150 dönümlük alanıyla Boğaziçi korularının en büyüklerindendir. Günümüzde Koru içinde iki büyük mağara, beş havuz ve bir saray kalıntısı bulunmaktadır.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi’nde misafirlere sunulan bir başka hizmet ise her Pazar gerçekleştirilen açık büfe kahvaltı organizasyonlarıdır. Yöresel peynir ve zeytinlerden ev yapımı reçellere, sıcacık hamur işlerinden yumurtalı tariflere kadar 60 çeşit kahvaltılığın sunulduğu açık büfe, uzun ve keyifli Pazar kahvaltılarına lezzet katar.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi

Sincapların ve tavşanların özgürce dans ettiği, dinlenme, eğlence ve spor gibi aktivitelerin rahatça yapılabildiği Beykoz Korusu içinde yer alan ve enfes bir manzaraya sahip olan Beykoz Koru Sosyal Tesisi, spesiyal menüleri ile de gözde yemek mekanlarındandır. Sotelenmiş sebzelerle doldurulan yaprak bonfilenin patates püresi eşliğinde servis edildiği Koru Steak ve sotelenmiş tavuk ve sebzelerle doldurulan kreplerin kızartılmasıyla hazırlanan Koru Krep’i, yolunuz Beykoz’a düştüğünde mutlaka denemelisiniz.

İstanbuldaki Sosyal Tesisler

Adres:

Çiğdem Mahallesi, Barbaros Caddesi, Beykoz, İstanbul
İletişim 444 10 34

YORUM YAP