Berna Şıkel Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Berna Şıkel Kimdir? Bir şirkette pazarlama müdürlüğü yapan Berna Şıkel, bir dönem Jolly Joker’de solist olarak sahne almıştır. 1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci oldu.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Berna Şıkel Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Berna Şıkel Kimdir? Bir şirkette pazarlama müdürlüğü yapan Berna Şıkel, bir dönem Jolly Joker’de solist olarak sahne almıştır. 1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci oldu.

Çağla Şıkel ablası Berna Şıkel kimdir? Berna Şıkel biyografisi

Bir organizasyona katılan Çağla Şıkel ablası Berna ile olan fotoğrafını “Ablaların en güzeli” notuyla paylaştı. Çağla Şıkel ablası Berna Şıkel kimdir?

1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci olan Çağla Şıkel, bir taraftan mankenliğe devam eden Şıkel yer aldığı projelerde oyunculukta ve sunuculukta da başarısını kanıtladı. Çağla Şıkel sosyal medya hesabından ablası ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü mankenin paylaşımının ardından ablası Berna Şıkel’in hayatı merak konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Berna Şıkel’in hayatını araştırmaya başladı.

Çağla Şıkel sosyal medya hesabından ablası ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü mankenin paylaşımının ardından ablası Berna Şıkel’in hayatı merak konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Berna Şıkel’in hayatını araştırmaya başladı. Peki, Çağla Şıkel ablası Berna Şıkel kim?

--------------------------------------

Çağla Şıkel ablası Berna Şıkel kimdir?

Bir organizasyona katılan Çağla Şıkel ablası Berna ile olan fotoğrafını “Ablaların en güzeli” notuyla paylaştı. Ünlü ismin paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Birçok kişi Şıkel’in ablasını görünce şaşkınlıklarını yorumlarla dile getirdi. Bazı kullanıcılar ise “Güzellik genetik” yorumunu yaptı.

Berna Şikel Kimdir?

Berna Şıkel Kimdir

Şu sıralar bir şirkette pazarlama müdürlüğü yapan Berna Şıkel, bir dönem Jolly Joker’de solist olarak sahne almıştır. İstanbul’da dünyaya gelmiştir, baba tarafından aslen Kars Azerbaycan Türklerinden, anne tarafından ise Adana’lıdır. Manken, model, oyuncu ve sunucu Çağla Şikel kız kardeşidir.

Berna Şikel ne iş yapıyor?

Türkiye’nin ilk ve tek CNC dijital platformu olan bir web firması hakkında bilgi veren Şikel, “Biz TEZMAKSAN olarak dijital ve otomasyona yıllardır yatırım yapan bir firmayız.

YORUM YAP