Bekir Develi Kimdir, Kaç Yaşında?

Bekir Develi, 1975 yılında Almanya’nın Bielefeld şehrinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Almanya’da, orta ve lise öğrenimini ise Adana’da tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bekir Develi Kimdir, Kaç Yaşında?

Bekir Develi Kimdir?  1975 yılında Almanya’nın Bielefeld şehrinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Almanya’da, orta ve lise öğrenimini ise Adana’da tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Bekir Develi Kimdir? Kaç Yaşında? Bekir Develi nerelidir? evli mi? mesleği ne? Bekir Develi biyografisi, hayatı hakkında bilgiler, Bekir Develi’nin özlü güzel sözleri gibi bilgileri sizler için derledik.

Bekir Develi ailesi nereli?

Bekir Develi 4 Haziran 1975’te Almanya’nın Bielefeld kentinde dünyaya geldi. Aslen Türk’tür. Annesi ev hanımı, babası ise terzidir. Çocukluk dönemini Almanya’da geçirdi.
Birçok amatör tiyatro gruplarıyla sahneye çıkan Bekir Develi, Dramaturg Yrd. Doç. Mete Tuncel’den oyunculuk dersleri aldı. 93-95 yılları arasında Adana’da yayın yapan Özel Fm’de programlar yaptı. Bekir Köse Evli ve iki çocuk sahibi bir babadır.

--------------------------------------

Bekir Develi,  1975 yılında Almanya’nın Bielefeld şehrinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Almanya’da, orta ve lise öğrenimini ise Adana’da tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Birçok amatör tiyatro gruplarıyla sahneye çıkan Bekir Develi, Dramaturg Yrd. Doç. Mete Tuncel’den oyunculuk dersleri aldı. 93-95 yılları arasında Adana’da yayın yapan Özel Fm’de programlar yaptı. Bekir Köse Evli ve iki çocuk sahibi bir babadır.

Bekir Develi Kimdir?

Bekir Develi Kimdir?

Üniversite zamanlarında radyoculuğa merak sarmıştır. Yaz aylarında Almanca ve İngilizce bilmesinden dolayı Antalya, Manavgat ve Side gibi bölgelerde kuyum tezgahtarlığı yapmıştır.

Bugüne kadar çok fazla tiyatro guruplarında sahne almış ve oyunculuk eğitimini de tamamlamıştır. Bekir Develi kendi yazıp sahnelediği beş Stand-up gösterisi de yer almaktadır.

Bekir Develi ne yapıyor?

Sunucumuz Bekir Develinin hoş şakalarıyla süslediği sohbetlerle ve mutfağa dair püf noktalarıyla renklenen yemek programımızda, her bölümde farklı bir Köyde farklı amatör aşçılarla farklı yöresel lezzetleri izleyenlerle buluşturuyoruz.

YORUM YAP