Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Kimdir

Ayça Ayşin Turan Kimdir? 25 Ekim 1992’de Sinop’da doğdu. Ayça Ayşin Turan 1.67 m boyunda olan güzel oyuncu 47 kg’dur. Göz rengi yeşil saç rengi ise kumraldır. Babası aslen Tunuslu’dur.

25 Ekim 1992’de Sinop’da doğdu. Ayça Ayşin Turan 1.67 m boyunda olan güzel oyuncu 47 kg’dur. Göz rengi yeşil saç rengi ise kumraldır. Babası aslen Tunuslu’dur. İstanbul Üniversitesi Radio sinema Televizyon bölümünü okuyan güzel oyuncu 22 yaşında olmasına rağmen birçok dizide rol almıştır. Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda almıştır. Oyuncu koçu ise Ferit Selçuk’tur. 2014 yılında karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterini canlandırmıştır.Son olarak Özcan Deniz’in Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmıştır. Bu film Ayça Ayşin Turan’ın ilk sinema başrolüdür. Bir dönem Özcan Deniz ile aralarında aşk dedikoduları çıkmıştır.

Meryem dizisi tanıtım fragmanlarıyla dikkat çekti. Başrollerinde Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın olduğu yeni dizi Meryem Kanal D ekranlarında olacak. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin konusu ne? Meryem dizisi oyuncuları kimdir merak ediliyor.

Babası Kastamonulu annesi ise Sinoplu’dur. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir