Atalay Demirci Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Atalay Demirci Kimdir?

Atalay Demirci Kimdir? 8 Temmuz 1976 senesinde Ankara’da doğan Demirci komedi standuplarının yanı sıra radyo sunucusu, yazar, şair ve oyunculukta yapmaktadır. İlk olarak Yetenek Sizsiniz programı ile ünlenen Atalay Demirci sahneye ilk kez 1999 yılında çıkmış, ardından 2008 yılında Ankara Sanat Evi’nde sahneye çıkmaya başlamıştır.

Atalay Demirci Kimdir? Atalay Demirci Biyografisi Atalay Demirci hayatı hakkında bilmek istedikleriniz. Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Atalay Demirci, 8 Temmuz 1976 senesinde doğan Demirci komedi standuplarının yanı sıra radyo sunucusu, yazar, şair ve oyunculukta yapmaktadır. İlk olarak Yetenek Sizsiniz programı ile ünlenen Atalay Demirci sahneye ilk kez 1999 yılında çıkmış, ardından 2008 yılında Ankara Sanat Evi’nde sahneye çıkmaya başlamıştır.

--------------------------------------

34 farklı ülkede 3 binden fazla gösteri yapmıştır. En büyük çıkışını Yetenek Sizsiniz programı ile yakalamış olsa da 2008 yılında Ses Tv’de yayınlanan “Akıl Küpleri” adlı televizyon programını sunarak da tanınmaktadır. 2011 yılında “Tetikçi Bedo” karakteri ile “Hop Dedik: Deli Dumrul” filminde yer almıştır. 2013 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasında yaptığı gösteri ile birinci olmuştur. 2013 yılında “Kel Alaka” adlı gösterisi ile sahneye çıkmaya başlamıştır.

Atalay Demirci Kimdir?

Bu gösteri 2014 yılında Tv8’de yayınlanmaya başlanmıştır. Daha sonra aynı kanalda 2014 yılında Tv8’de yayınlanan “100 Kişiye Sorduk” programını sunmuştur. 2015 yılında “Güvercin Uçuverdi” adlı filmde, “Yüksel Güvercin” adlı karakteri ile yer almıştır.

Atalay Demirci Biyografisi, Atalay Demirci nereli? Sunucu Atalay Demirci kaç yaşında?

YORUM YAP