Anastasia Tsilimpiou Kimdir?

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Anastasia Tsilimpiou Kimdir?

Anastasia Tsilimpiou Kimdir? 12 Kasım 1997 Yunanistan’ın başkenti Atina doğumlu, Yunan televizyon ve sinema oyuncusudur. Türkiye’de Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile tanınmıştır.

Lisedeyken oyunculuğa adım attı. Önce bir modellik ajansına kaydolan Tsilimpiou, daha sonra reklam filmleri için kamera karşısına geçmeye başladı. Oyunculuğa henüz 8 yaşındayken “Melek Kalbi” adlı dizide rol alarak başladı. Bu rolü ile Yunanistan’da tanınma fırsatı buldu ve olumlu tepkiler aldı. Daha sonra “Ada” adlı bir başka yapımda yer aldı. Yunanistan’da “Anne Sullivan Mucizesi” adlı tiyatro oyununda oynadı.

Anastasia Tsilimpiou Kimdir?

Yunan asıllı oyuncu Kösem Sultan dizisinde canlandırdığı Kösem Sultan’ın çocuk ve ergenlik yılları ile akıllarda yer edinmiştir. Ülkesinde de geleceğin başarılı oyunculara arasına ismini yazdırması beklenmektedir. Daha önce reklam deneyimleri ile kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Türkçe dersler almıştır. Diğer bir yandan tiyatro oyunlarında yer almış ve sahneye çıkmıştır. Kösem Sultan dizisinde Hülya Avşar ve Beren Saat gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır.

--------------------------------------

Anastasia Tsilimpiou Boyu, Kilosu, Yaşı:

Boyu 1.69 cm, kilosu 54, saç rengi kahve, göz rengi mavi, burcu ise akrep’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 23 olan güzel oyuncu resmi instagram hesabını @anastasia_tsilimpiou olarak kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 262bin civarındadır.

Anastasia Tsilimpiou Kimdir?

Türkiye’de yaşadığı oyunculuk deneyiminin ardından Anastasia Tsilimpiou Türkiye deneyiminin kendisini olgunlaştırdığını dile getirmiştir. Çok büyük bir deneyim yaşadığını, yeni bir kültür ile tanıştığını ve gelecekte yeniden Türkiye’de adından söz ettirmek istediğini dile getirmiştir.

Filmografi

2015-2017 -Muhteşem Yüzyıl Kösem Kösem -Sultan Gençliği (Anastasia)

Anastasia Tsilimpiou Biyografisi, Anastasia Tsilimpiou nereli? evli mi? Anastasia Tsilimpiou hangi dizilerde oynadı? Anastasia Tsilimpiou kaç yaşında?

YORUM YAP